Spoločnosť Meta (bývalý Facebook) zažila pred pár mesiacmi azda najväčší výpadok vo svojej novodobej histórii, ktorý trval 6 hodín a za túto dobu vznikli škody vo výške viac ako 6 miliárd amerických dolárov.

Napriek tomu, že CEO Mark Zuckerberg prisľúbil, že firma pod jeho vedením urobí všetko preto aby sa podobná situácia neopakovala s problémami sme sa od tej chvíle stretli hneď niekoľkokrát. Dokonca aj počas dnešného dňa.

Problémy majú všetky apky od spoločnosti Meta

Aplikácie FacebookMessengerInstagram či WhatsApp nedokážu načítať nový obsah a hlavne sa cez ne ťažko odosielajú či prijímajú správy.

Dôkazom nie sú len naše poznatky z redakcie ale aj dáta zo stránky downdetector.sk downdetector.com, kde to nahlasujú priamo používatelia. Našťastie sa situácia v uplynulých minútach zlepšuje a tak dúfame, že sa to už nezmení.

Prečítajte si tiež  Space Impact Watch: Perfektná a nostalgická hra na Apple Watch, ktorú vytvoril Slovák

A ak máte problémy a neviete sa ich zbaviť, v podstate vám poradíme tak ako vždy. Zachovajte chladnú hlavu a použite alternatívu v podobe služieb iMessage, Viber alebo Telegram. Všetky sú bezplatné a pri všetkých platí jedno – že ich nevlastní spoločnosť Meta.

Pokiaľ ste zaznamenali akékoľvek problémy, dajte nám o tom vedieť do komentára.

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.