Len dnes ráno sme písali o novinke od spoločnosti Spotify. Tá si chce získať nových používateľov tým, že im sprístupní akýsi režim pre ich domácich miláčikov. Apple však ničím nezaostáva a zameralo sa predovšetkým na fanúšikov športu. Hudobná platforma Apple Music spolupracuje s NBA na vytvorení nového playlistu skladieb.

Apple Music spolupracuje s NBA. Vytvoria spoločne vlastný playlist.

Pokiaľ ste fanúšikom tohto športu máme pre vás dobrú správu. Samozrejme, že v tomto prípade budete musieť byť aj používateľom hudobnej streamovacej služby Apple Music. Práve tu počas následujúcich dní pribudne úplne nový playlist, ktorý firma z Cupertina označí pod názvom Base:Line. Jablková spoločnosť na ňom spolupracuje spoločne s NBA. Dokopy sa má v playliste nachádzať približne 40 skladieb zo žánru Hip-Hop.

Túto hudbu navyše nenájdete len na platforme od spoločnosti Apple. Bude aj súčasťou aplikácie NBA a tiež internetových stránok. Jednotlivé songy budú navyše zdieľané aj na sociálnych sieťach. Jablková spoločnosť chce okrem iného tento zoznam neustále aktualizovať. Obsah by sa mal čiastočne meniť na báze 1 týždňa. Pokiaľ máte teda Apple Music a zároveň sledujete NBA, mali by ste teraz ostať v strehu. Nevieme síce kedy presne príde ale očakávame, že to bude už čoskoro. Vyhľadávať ho budete môcť cez názov Base:Line tak ako to bolo uvedené už vyššie, tak čo, tešíte sa?

Apple Music spolupracuje s NBA. Vytvoria spoločne vlastný playlist.
Apple Music spolupracuje s NBA. Vytvoria spoločne vlastný playlist Base:Line. – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Televízory Samsung dostanú Apple Music. Pekný ale užitočný paradox.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.