Mladší kolega máp od Google v podobe Waze sa konečne dočkal dlho doprosovanej funkcie. Populárna navigačná apka Waze dostala podporu a rozhranie pre prehrávanie hudby v rámci Apple Music. Služba je teraz k dispozícii priamo v aplikácii Waze, ktorá patrí spoločnosti Google a ponúka používateľom jednoduchší a bezpečnejší prístup k hudobnej knižnici počas používania apky v systéme iOS.

Prečítajte si tiež  Google Maps dostanú nové zobrazenie. Vďaka Immersive View sa dočkáme 3D modelingu máp

Spoločnosť Google oznámila integráciu v príspevku na svojom oficiálnom blogu, v ktorom uviedla, že vďaka priamemu prepojeniu medzi aplikáciami môžete teraz pristupovať k obsahu Apple Music priamo z prehrávača zvuku Waze. Ešte predtým ako vyskúšate novú funkciu v rámci navigačnej apky, uistite sa že máte stiahnutú najnovšiu aktualizáciu z App Store.

Ktorú z navigácií používate za volantom alebo na plánovanie ciest najradšej vy? Podeľte sa s nami o názor v komentároch pod článkom.

Zdroj: Blog.Google

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here