Po tom, čo Elon Musk nastúpil ako nový majiteľ do spoločnosti Twitter začal robiť veľké zmeny. V prvom rade svojim novým pracovníkom prikázal, aby prepracovali koncept predplatného.

V druhom rade začal vo veľkom prepúšťať približne polovicu zamestnancov. Práve možná strata miesta zrejme motivovala niektorých inžinierov, ktorí sa rozhodli splniť hraničný termín.

- Reklama -

Len o niekoľko dní neskôr totiž Twitter začal zavádzať aktualizáciu svojej aplikácie pre iOS, ktorá prináša funkciu Twitter Blue za 8 dolárov.

Tá používateľom umožňuje získať aj známu modrú kontrolnú značku overenia, pričom však túto sumu musia platiť na mesačnej báze. V opačnom prípade im z profilu zmizne.

Mnohým používateľom po zverejnení tejto informácie odľahlo, nakoľko pôvodné správy naznačovali, že Twitter Blue by mohol stáť aj 20 dolárov mesačne. Realita je teda podstatne priaznivejšia.

Twitter Blue s overením je v súčasnosti k dispozícii pre všetkých majiteľov iPhonov v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Spojenom kráľovstve, pričom do ďalších krajín sa bude rozširovať postupne. Čo hovoríte na túto čiastku vy?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -