Po tom, čo Elon Musk nastúpil ako nový majiteľ do spoločnosti Twitter začal robiť veľké zmeny. V prvom rade svojim novým pracovníkom prikázal, aby prepracovali koncept predplatného.

V druhom rade začal vo veľkom prepúšťať približne polovicu zamestnancov. Práve možná strata miesta zrejme motivovala niektorých inžinierov, ktorí sa rozhodli splniť hraničný termín.

Len o niekoľko dní neskôr totiž Twitter začal zavádzať aktualizáciu svojej aplikácie pre iOS, ktorá prináša funkciu Twitter Blue za 8 dolárov.

Tá používateľom umožňuje získať aj známu modrú kontrolnú značku overenia, pričom však túto sumu musia platiť na mesačnej báze. V opačnom prípade im z profilu zmizne.

Mnohým používateľom po zverejnení tejto informácie odľahlo, nakoľko pôvodné správy naznačovali, že Twitter Blue by mohol stáť aj 20 dolárov mesačne. Realita je teda podstatne priaznivejšia.

Twitter Blue s overením je v súčasnosti k dispozícii pre všetkých majiteľov iPhonov v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Spojenom kráľovstve, pričom do ďalších krajín sa bude rozširovať postupne. Čo hovoríte na túto čiastku vy?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 15 sa na Slovensku extrémne oplatí. Je to super voľba
Môže ťa zaujímať
- Reklama -