Ako uvádza Macrumors, Spoločnosť Google dnes oznámila niekoľko vylepšení pre prehliadač Chrome v zariadeniach iPhone a iPad, vrátane novej funkcie Bezpečné prehliadanie, ktorá má používateľom poskytnúť lepšiu ochranu pred phishingom, malvérom a inými webovými hrozbami, s ktorými sa v poslednej dobe stretávame na dennej báze.

Keď je funkcia Enhanced Safe Browsing zapnutá, proaktívne upozorňuje používateľov, ak sú webové stránky nebezpečné. Chrome vás upozorní aj na to, že používateľské meno a prihlasovacie údaje zadané do prehliadača boli zneužité pri úniku údajov tretej strany.

Táto funkcia je už nejaký čas dostupná v počítačoch a systéme Android, ale s ďalšou aktualizáciou prehliadača Chrome sa rozšíri aj na iOS. Spolu so zabezpečeným prehliadaním bude možné Chrome nastaviť ako poskytovateľa automatického vypĺňania prihlasovacích údajov.

Prečítajte si tiež  iMessage na Androide? Apple naznačuje, že áno. Dôvodom je zrejme Európska Únia

Aby toho nebolo málo, vylepšené rozhranie umožní používateľom objavovať nový obsah, alebo spustiť nové vyhľadávanie, ak aplikáciu dlhšie nepoužívali. Spoločnosť Google tvrdí, že tieto funkcie budú k dispozícii v budúcej aktualizácii apky.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -