Pokiaľ máte radi hernú sériu GTA, predpokladáme, že aj vám už možno trochu lezie na nervy, ako sa z nej vývojári snažia vytlačiť čo najviac peňazí. Veď posledná verzia GTA 5 bola oznámená ešte v roku 2011 a oficiálne vyšla v septembri 2013. Od tej doby však počúvame len o neustálych updatoch, pričom nástupca je zatiaľ v nedohľadne.

Našťastie však aj v hernom svete existujú úniky a my vieme, že Rockstar už naplno rozbehol vývojársky kolotoč. Podľa Chrisa Klippela z magazínu Rockstar Mag dostane pripravované GTA 6 nový engine, ktorý je interne nazývaný ako RAGE9.

A hoci nepoznáme žiadne bližšie podrobnosti, zdroje blízke Chrisovi uvádzajú, že vďaka tomuto enginu prinesie GTA 6 neuveriteľný herný zážitok a grafická technológia na dlhší čas predbehne svoju dobu.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Video pod týmto odstavcom zobrazuje namódovanú verziu GTA V (a teda 9 ročnej hry), ktorá sama o sebe pôsobí veľmi realisticky. Sme teda úprimne zvedaví, kam sa to celé môže v najbližších rokoch posunúť. Tešíte sa?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJgamerant
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.