niekoľko rokov je vo vývoji a zdá sa, že tvorcovia majú z veľkej časti hotovo. Hra Vivat Slovakia, ktorá je označovaná aj za slovenské GTA bude od dnešného dňa dostupná pre široké spektrum hráčov, ktorí si ho budú môcť vyskúšať už o 14:00 hodine nášho času prostredníctvom platformy Steam. Tvorcovia už na svojom Facebooku zverejnili aj cenu.

Novinka bude v predaji v špeciálnej uvádzacej akcii za 26 €, pričom neskôr sa táto suma mierne zvýši. Možnosť kúpiť si Vivat Slovakia za zvýhodnenú cenu bude trvať iba niekoľko dní. Tí, ktorí ju chcú využiť by preto nemali váhať.

Dôležité je však poznamenať, že od dnešného dňa ešte nebude možné hrať tento titul úplne celý, nakoľko bude dostupný len v rámci Early Access verzie.

V rámci nej sa môžete tešiť na kvalitne spracovanú Bratislavu s atmosférou 90-tych rokov minulého storočia, ako aj na prvú polovicu príbehových misií.

Kedy bude k dispozícii plná verzia hry Vivat Slovakia? 

Autori vyzývajú hráčov k tomu, aby im v rámci Early Access verzie nahlasovali všetky chyby a nedostatky, na ktoré narazia. Ich cieľom je odstrániť čo najväčšie množstvo z nich, aby bol finálny výsledok maximálnym herným zážitkom.

Pokiaľ pôjde všetko podľa plánov, na základe dávnejších informácii by finálna verzia hry Vivat Slovakia mala byť k dispozícii do konca roka 2024. Taktiež je tu, ale možnosť, že sa vývoj predĺži o ďalších 12 mesiacov.

A máme tu ešte jednu zaujímavú čerešničku na torte. Autori hry počas včerajšieho dňa zverejnili video, na ktorom vystupuje známy slovenský rapper Michal „EGO“ Straka, ktorý prepožičal svoj hlas jednému z mafiánskych bossov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Konečne vieme, kedy Apple predstaví svoj revolučný Apple Headset. Bude to už čoskoro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -