Nebudeme si klamať, keď napíšeme, že GTA San Andreas patrí medzi najlegendárnejšie tituly, aké kedy uzreli svetlo sveta. Aj keď sa pôvodné uvedenie hry na trh datuje ešte k roku 2004, autori sa titul rozhodli „kompletne“ prepracovať koncom roka 2021, kedy vyšiel spolu s GTA III a GTA Vice City ako oficiálny Remaster.

Hoci hráčom sľuboval modernejšiu grafiku a vylepšený zážitok, opak bol pravdou. Na projekte pracovalo 25 ľudí a vo finále skončíl totálnym fiaskom. Dokonca sa objavili názory, že trojica hier GTA: Trilogy sú technickou katastrofou a možno by bolo lepšie, keby ku ich vydaniu nikdy nedošlo.

Presne tohto sa chytil známy YouTuber 12th Hour, ktorý dostal odvážny nápad. V priebehu 12 hodín vymodeloval celú ulicu Grove Street, na ktorej sa odohrával príbeh GTA San Andreas a rovnako prepracoval aj hlavnú postavu CJ, ktorý sa dočkal oveľa realistickejších čŕt tváre.

Vo výsledku nám ukázal koncept, ktorý ukazuje klasické GTA San Andreas v neuveriteľnej grafike. Ak by sa toto dostalo do predaja, problém by možno malo aj podstatne modernejšie GTA V.

V Rockstar Games žiaľ remaster zobrali na príliš ľahkú váhu a dopadlo to obrovským sklamaním a kritikou vývojárov. Iste, prepracovať skoro 20 ročnú hru na takúto úroveň je technicky aj finančne náročné. Možno by však stačilo, aby sa tvorcovia aspoň z polovice pohrali s detailmi a hlavne nedopustili vznik obrovského množstva chýb, ktorým remastrované GTA San Andreas totálne „zabili“.

Pozrite si video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, čo si o tom myslíte vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Kamera Xiaomi Imilab EC5 je v zľave. Vidí aj v noci a ovláda sa cez aplikáciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here