Jedna z najväčších sociálnych sietí určite nezaspala na vavrínoch. Pravidelne sa snaží inovovať a prinášať funkcie, vďaka ktorým si udržiava aktívnych používateľov. Instagram najnovšie testuje vylepšenie, vďaka ktorému sa zobrazuje relevantnejší obsah v kartách „Top“ a „Reels“.

Vývojári sa týmto spôsobom snažia odstrániť kartu „Najnovšie“ zo stránky hashtagov. Sociálna sieť uvádza, že cieľom zmeny je urobiť hashtagy čo najhodnotnejšie pre ľudí.

Ak dnes kliknete na konkrétny hashtag, Instagram vás presmeruje na jeho stránku, kde si môžete pozrieť obsah v rámci konkrétneho označenia. K dispozícii sú sekcie najlepší obsah, najnovší obsah a samozrejme Reels. To sa ale postupne mení a používatelia, ktorí v súčasnosti prechádzajú testovaním už vidia iba najlepší obsah a Reels.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Stránka s hashtagom má navyše aj tlačidlo „Spread the Word“ (Šírenie správy), ktoré používateľom umožňuje zdieľať stránky s ostatnými v priamych správach. Spoločnosť v poslednom čase kladie veľký dôraz na hashtagy a pravdepodobne sa čoskoro dočkáme ďalších vylepšení.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.