Jedna z najväčších sociálnych sietí určite nezaspala na vavrínoch. Pravidelne sa snaží inovovať a prinášať funkcie, vďaka ktorým si udržiava aktívnych používateľov. Instagram najnovšie testuje vylepšenie, vďaka ktorému sa zobrazuje relevantnejší obsah v kartách „Top“ a „Reels“.

Vývojári sa týmto spôsobom snažia odstrániť kartu „Najnovšie“ zo stránky hashtagov. Sociálna sieť uvádza, že cieľom zmeny je urobiť hashtagy čo najhodnotnejšie pre ľudí.

- Reklama -

Ak dnes kliknete na konkrétny hashtag, Instagram vás presmeruje na jeho stránku, kde si môžete pozrieť obsah v rámci konkrétneho označenia. K dispozícii sú sekcie najlepší obsah, najnovší obsah a samozrejme Reels. To sa ale postupne mení a používatelia, ktorí v súčasnosti prechádzajú testovaním už vidia iba najlepší obsah a Reels.

Stránka s hashtagom má navyše aj tlačidlo „Spread the Word“ (Šírenie správy), ktoré používateľom umožňuje zdieľať stránky s ostatnými v priamych správach. Spoločnosť v poslednom čase kladie veľký dôraz na hashtagy a pravdepodobne sa čoskoro dočkáme ďalších vylepšení.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.