Ak ste mali v uplynulých dňoch problémy s používaním sociálnej siete Instagram, tak vedzte, že sa to netýkalo iba vás. Na internete sa v priebehu niekoľkých hodín objavila celá rada správ o tom, že aplikácia má množstvo technických problémov.

Ľudia sa stretávali s chybami pri používaní správ, načítaní nových príspevkov a prehliadaní 24-hodinových príbehov. Instagram sa žiaľ ku celej situácii nevyjadril a tak sa v žiadnom oficiálnom stanovisku nevysvetľuje, čo sa vlastne stalo. Podľa meraní však výpadky trvali v niektorých krajinách hodiny a inde zase viac ako jeden celý deň. Išlo teda o globálny problém.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Najčastejšie sa ľudia stretávali s javom, že sa ich aplikácia Instagram stále načítala, no nedala sa používať. Na Twitteri vo veľkom uvádzali, že sa im nedarí pridávať príbehy alebo používať funkcie aplikácie, ako sú filtre, nálepky či bežné príspevky.

Dá sa niečo robiť? Odpoveď vás neprekvapí 

InstagramNiektorí používatelia nemohli rovnako čítať nové príspevky, príbehy atď a nepomohol ani tvrdý reštart celej aplikácie. Na miesto toho boli k dispozícii iba príspevky, ktoré mali aj niekoľko dní (a pravdepodobne sa uložili v medzi-pamäti aplikácie).

Prečítajte si tiež  Prečo sú Apple Watch Hermes také drahé? Odpoveď je jednoduchá

V súčasnosti by však už všetko malo fungovať rovnako ako predtým, pretože Instagram sa zrejme zo série výpadkov „otriasol“. Pokiaľ sa ale u vás stále objavujú problémy, jediné čo môžete urobiť je zostať trpezliví a počkať. Výpadky sociálnej siete totiž musia vyriešiť jej vývojári. Bežný používateľ tieto problémy prakticky nijako „neoklame“.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -