Možno ste o tom ani nevedeli, no spoločnosť Apple predstavila iMessage už pred viac ako desiatimi rokmi (2011). V krátkosti je to služba, ktorá umožňuje majiteľom iPhonov komunikovať prostredníctvom mobilných dát. Zároveň je preslávená modrými bublinami, ktoré dokonca niekto považuje za šikanu používateľov s Androidom.

Farebné odlíšenie sa pochopiteľne používa z dôvodu oddelenia klasických SMS správ a iMessage správ. No a pokiaľ vám iMessage z akéhokoľvek dôvodu prekáža, v dnešnom návode vám ukážeme, ako si ho deaktivovať.

- Reklama -

Zároveň doplníme, že tento postup môžete vykonať vždy vtedy, pokiaľ máte so svojimi správami akýkoľvek problém. Najčastejšie sa používatelia stretávajú s chybou, kedy im správy neprichádzajú alebo neodchádzajú. Pokiaľ nepomôže tvrdý reštart telefónu, treba vykonať tvrdý reštart služby.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Návod: Ako vypnúť iMessage

  • Otvorte aplikáciu Nastavenia.
  • Prejdite nadol a ťuknite na položku Správy.
  • Vypnite prepínač vedľa iMessage (deaktivácia môže trvať niekoľko sekúnd).
  • Hotovo!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.