Možno ste o tom ani nevedeli, no spoločnosť Apple predstavila iMessage už pred viac ako desiatimi rokmi (2011). V krátkosti je to služba, ktorá umožňuje majiteľom iPhonov komunikovať prostredníctvom mobilných dát. Zároveň je preslávená modrými bublinami, ktoré dokonca niekto považuje za šikanu používateľov s Androidom.

Farebné odlíšenie sa pochopiteľne používa z dôvodu oddelenia klasických SMS správ a iMessage správ. No a pokiaľ vám iMessage z akéhokoľvek dôvodu prekáža, v dnešnom návode vám ukážeme, ako si ho deaktivovať.

Zároveň doplníme, že tento postup môžete vykonať vždy vtedy, pokiaľ máte so svojimi správami akýkoľvek problém. Najčastejšie sa používatelia stretávajú s chybou, kedy im správy neprichádzajú alebo neodchádzajú. Pokiaľ nepomôže tvrdý reštart telefónu, treba vykonať tvrdý reštart služby.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Návod: Ako vypnúť iMessage

  • Otvorte aplikáciu Nastavenia.
  • Prejdite nadol a ťuknite na položku Správy.
  • Vypnite prepínač vedľa iMessage (deaktivácia môže trvať niekoľko sekúnd).
  • Hotovo!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple oficiálne spustila program pre "domácu opravu" zariadení. Takto vyzerá špeciálny e-shop
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here