Na Slovensko dnes dorazila nová streamovacia služba SkyShowtime, ktorá divákom ponúka ohromné množstvo filmových a seriálových trhákov za extrémne výhodnú cenu. Aby sme to priblížili, bežné predplatné stojí v tejto službe iba 5,99 € / mesačne no ak využijete uvádzaciu akciu, získať ho môžete doživotne s 50 % zľavou. Platiť by ste teda mali iba 2,99 € / mesačne, čo znie veľmi lákavo. Problémom však je, že niektorým Slovákom služba hneď na začiatku strhla plných – 5,99 €. Portál Živé zistil dôvod aj riešenie tohto problému.

Chybu urobila samotná služba, ktorá na Slovensku zahájila registráciu cez formulár, ktorý bol zle nastavený. Používateľom totiž umožňoval zadávať PSČ aj v tvare bez medzery, čo spôsobovalo problémy s uplatňovaním zľavy. Ak ste napríklad zapísali „01001“ a nie „010 01“ služba to nevedela rozoznať a automaticky vám účtovala plnú cenu 5,99 € namiesto 2,99 €.

Rovnako tak sa ľudia vo veľkom sťažovali na to, že im pri registrácii cez aplikáciu v operačnom systéme Android nebola ponúknutá doživotná zľava. V takomto prípade je najlepšie využiť oficiálne internetové stránky SkyShowtime.

A ak by ste náhodou aj na nich narazili na problém, vyskúšajte zadať kód „SKHPFL2023“, ktorý vám automaticky aktivuje 50 % zľavu.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Čo robiť, keď vám SkyShowtime strhla 5,99 € namiesto 2,99 €? Poznáme riešenie

Ak vám streamovacia platforma strhla viac, ako sľubovala, určite vás to nepotešilo. Na druhej strane, v tomto prípade ide len o chybu a služba SkyShowtime je ju pripravená riešiť.

Stačí, keď jej napíšete svoj problém do živého chatu, ktorý vám je k dispozícii v čase od 11:00 – 23:00 alebo na e-mailovú adresu, čo vám odporúčame viac. Dôvod je prostý, online chat je v súčasnosti veľmi vyťažený, nakoľko problémy malo v rámci uvádzacej kampane zrejme veľa ďalších používateľov.

Loopi Banner
Reklama

Akonáhle sa vám podarí spojiť so službou a splníte všetky jej inštrukcie, na účet vám vráti 2,99 € z úvodnej platby a zároveň vám aktivuje zvýhodnené doživotné predplatné s 50 % zľavou. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -