Je to oficiálne! Slováci aj Česi si od dnešného dňa môžu užívať ďalšiu streamovaciu službu, ktorá nahrádza HBO GO. Reč je samozrejme o platforme HBO MAX, ktorej príchod bol avizovaný len pred niekoľkými mesiacmi.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

V rámci nej sa môžu používatelia tešiť na väščie množstvo obsahu vo vyššej kvalite za rozumnú cenu. Tá je stanovená na sume 6,99 € / mesačne s tým, že v rámci uvádzacej akcie môžete získať doživotnú 33 % zľavu na predplatné.

Ak si HBO Max aktivujete od dnes do konca mesiaca (od 8. marca do 31. marca), platiť budete len 4,66 € / mesačne, čo je ešte menej ako pri HBO GO (služba stojí 5,99 € mesačne). 33 % zľava sa bude navyše vzťahovať aj na situácie, ak by sa cena za službu v budúcnosti navýšila.

HBO MAX si aktivujem ako nový používateľ

Ak ste zatiaľ nemali predplatné HBO GO a chcete si vyskúšať HBO MAX, tento návod je určený práve pre vás. Do služby sa zaregistrujete zhruba za 3 minúty a hneď potom si budete môcť užívať všetok prítomný obsah.

  • Otvorte si túto internetovú stránku a kliknite na tlačidlo Registrácia.
  • Teraz zadajte svoje meno a priezvisko, e-mail a heslo a kliknite na tlačidlo Vytvoriť účet.
  • Zvoľte platobnú metódu: karta (VISA a MasterCard) alebo PayPal.
  • Po dokončení platby sa už iba prihláste do služby HBO MAX a užívajte si množstvo obsahu, ktorý vám ponúka.
  • Hotovo.

HBO MAX si aktivujem ako predplatiteľ HBO GO

Ak ste si predplácali HBO GO alebo ste ho mali k dispozícii v rámci poskytovateľa služieb (napríklad Slovak Telekom), pokračujte podľa tohto návodu. V princípe sa pre vás v rámci aktiváciu HBO MAX nič nemení, len sa prihlásite do vylepšenej služby.

  • Otvorte si túto internetovú stránku a v pravom hornom logu kliknite na Prihlásiť sa.
  • Do kolóniek zadajte svoje prihlasovacie údaje z HBO GO a následne kliknite na tlačidlo Pokračovať.
  • Hotovo, teraz si môžete užívať všetok obsah zo služby HBO MAX.

Poznámka: Ak si budete HBO MAX aktivovať na Apple TV alebo iPhone (a ďalších zariadeniach), potrebovať budete aj aplikáciu. Tú si stiahnete z internetového obchodu App Store alebo Google Play.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -