Pokiaľ sa vám zdalo, že platforma HBO GO nebola úplne ideálna, máme pre vás skvelé správy. Už čoskoro ju nahradí služba HBO MAX, ktorá bude spustená 8. marca 2022 na Slovensku a v ďalších štrnástich európskych krajinách. Inde je táto platforma k dispozícii už od októbra 2021.

Perfektná uvádzacia akcia pre predplatiteľov HBO GO

Nakoľko má táto platforma pomerne dosť predplatiteľov, ktorí jej dlhodobo (na Slovensku) platia 5,99 € / mesačne, jej nástupca sa ich rozhodol odmeniť. Až do ukončenia predplatného budú môcť čerpať vysokú 33 % zľavu každý jeden mesiac.

HBO MAX má stáť 6,99 € / mesačne, čo je v podstate len o jedno euro viac ako aktuálne platíte za HBO GO. Ak si však predplácate túto platformu, po novom by ste mali platiť už iba 4,66 € / mesačne, čo je dokonca ešte menej.

Navyše každý, kto si za HBO GO/MAX zaplatí do 31. marca, bude môcť taktiež využívať zvýhodnenú tarifu na predplatné. Týmto chce platforma pravdepodobne zabrániť skorým odchodom a zároveň ľudí motivovať k tomu, aby jej zostali dlhodobo verní. V súčasnosti sú totiž skoré odchody najväčším kameňom úrazu streamovacích služieb.

V 4K, slovenskom jazyku a na viacerých zariadeniach súčasne  

HBO MaxObrovskou výhodou tejto platformy je aj snaha čo možno najväčšej lokalizácie do slovenského jazyka. Pokiaľ ste mali predplatené HBO GO, určite viete, že nehovoríme len o titulkách ale aj o dabingu. Takisto je k dispozícii množstvo filmov v češtine a ak by ste mali záujem o angličtinu alebo iný jazyk, takisto si to viete bez problémov nastaviť.

O kvalitu sa potom divák nebude musieť obávať, nakoľko HBO MAX prinesie podporu priestorového zvuku 5.1, Dolby Atmos a takisto množstvo filmov vo vysokom 4K rozlíšení. Diváci sa tiež môžu tešiť na 5 používateľských profilov či neobmedzené množstvo zariadení, ktoré sú prihlásené do jedného predplatného (prehrávanie však bude obmedzené na tri zariadenia súčasne).

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Akonáhle bude HBO MAX dostupné na Slovensku, samozrejme, že vám o tom dáme medzi prvými vedieť. V knižnici sa bude nachádzať obrovské množstvo zaujímavých filmov a seriálov, ktoré budú stáť za pozretie. Netflixu sa tak na našom trhu otvára ďalšia veľká konkurencia, ktorú o niečo neskôr doplní aj streamovacia služba Disney+!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.