Pokiaľ ste niekedy vyskúšali TikTok, určite viete, že je známy predovšetkým ako sociálna sieť s jednoduchými a krátkymi videami, ktoré sú zábavné, zaujímavé alebo dokonca aj náučné. Napadlo vás ale niekedy, že TikTok môže fungovať aj ako donášková služba? Ak nie, verte, že už čoskoro pôjde o realitu.

Táto spoločnosť totiž onedlho spustí službu TikTok Kitchen, kde si budú môcť používatelia objednať svoje obľúbené jedlo z videotutoriálov.

Sociálna sieť v rámci tohto projektu uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Virtual Dining Concepts, vďaka čomu mohla premeniť jedlá z najpopulárnejších videí na skutočné pokrmy, ktoré zákazníkom dovezie v rámci vlastnej donášky.

Služba TikTok Kitchen má byť spustená už niekedy v roku 2022 avšak tešiť sa z nej budú na začiatku len obyvatelia na približne 300 miestach v rámci celej USA.

Na aké jedla sa môžu tešiť zákazníci? 

Do konca budúceho roka by sa však mala rozšíriť až na 1 000 miest a pokiaľ bude táto idea úspešná, TikTok s ňou môže expandovať aj ďalej do sveta. Medzi jedlá, ktoré budú u zákazníkov najobľúbenejšie má patriť napríklad pečená feta, hamburger a cestovinové čipsy.

Prečítajte si tiež  Viete, že aj na Slovensku repasujú počítače Mac? Čo všetko to obnáša?

Ako uvádza portál TechCrunch, práve pečená feta bola v roku 2021 jedným z najvyhľadávanejších jedál v Google. Dá sa teda povedať, že tento podnikavý plán zo strany TikToku je vlastne fantastickým nápadom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.