Na svete nie je pravdepodobne žiadna iná hra, ktorá by okolo seba dokázala rozpútať toľko pozornosti, ako séria Grand Theft Auto, za ktorou stoja vývojári zo štúdia Rockstar Games. Zatiaľ čo pred dvadsiatimi šiestimi rokmi vyšiel prvý diel, ktorý bol v 2D grafike, len včera nám tvorcovia ukázal trailer na ďalšie pokračovanie s označením GTA 6, ktoré si zahráme niekedy v roku 2025 a vyzerá veľmi realisticky. A veruže sa je na čo tešiť.

Na samotný trailer čakala prakticky celá herná komunita a aj keď nevyšiel v dopredu pripravenom čase, pretože unikol na internet v mizernej kvalite a tak ho vývojári zverejnili v plnej paráde skôr, aj tak si okamžite získal neuveriteľnú pozornosť celého sveta. Ako informuje The Gamer, ide o najsledovanejšie nehudobné video na YouTube, ktoré prekonalo aj rekord držaný youtuberom Mr. Beastom.

Samotný trailer má dnes 106 miliónov pozretí, čím prekonal aj trailer na predošlý titul GTA V, ktorý bol na YouTube pridaný ešte v roku 2011 a dnes má dokopy „len“ 101 miliónov videní. Posledné milióny mu navyše pribudli rýchlejšie, práve vďaka traileru na GTA VI. Ľudia boli zvedaví, ako vyzeralo predstavenie predošlej hry.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Nie je to však jediná zaujímavosť, ktorá sa okolo tohto jeden a pol minútového videa točí. Za pozornosť totiž stojí aj to, že sa v ňom nachádza množstvo odkazov na predošlé tituly, o ktorých sa viac dočítate v tomto článku, ale aj na reálne skutočnosti.

GTA 6 trailer vychádza zo skutočných udalostí 

Ako iste viete, hry zo série Grand Theft Auto boli vždy vytvárané tak, aby čo najviac odzrkadľovali skutočný svet, ktorý je plný bizarností.

Keď ste si pozreli trailer na GTA 6, určite ste si všimli viacero zvláštnych scén a momentov, pri ktorých vás možno ani nenapadlo, že ich zdrojom boli reálne videá a reportáže.

Na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) sa však objavilo video, ktoré pridal IGN a ukazuje nám, ako moc sa GTA 6 podobá na tieto reportáže a videá. Nachádza sa v nich napríklad žena s kladivami, muž loviaci aligátora v bazéne či aligátor, ktorý sa rozhodol navštíviť obchod a veľa ďalšieho. Je to len ďalší dôkaz toho, že sa v roku 2025 máme skutočne na čo tešiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto funguje iOS 16 na najstaršom podporovanom iPhone 8 z roku 2017
Môže ťa zaujímať
- Reklama -