Vývojári legendárnej hernej série Grand Theft Auto zo štúdia Rockstar Games nedávno zverejnili prvý oficiálny trailer na roky očakávaný titul GTA 6, ktorý si po prvýkrát zahráme niekedy v roku 2025 na herných konzolách PlayStation a Xbox a neskôr možno aj na PC či iných platformách.

Samotné video má 90 sekúnd a ukazuje nám najrôznejšie zábery z hry, ktorá sa evolučne v porovnaní so stále aktuálnym titulom GTA 5 poriadne zmenila. Vidieť to môžeme najmä na grafike, na ktorej sa naplno podpísalo viac ako 10 rokov vývoja (GTA 5 vyšlo v roku 2013).

GTA 6 sa vracia naspäť do ikonického Vice City, ktoré imituje floridské Miami a ukazuje nám množstvo zaujímavých detailov, ktoré ste si možno na prvý pohľad ani nevšimli.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Samozrejme, pokiaľ patríte medzi veľkých fanúšikov tejto hernej série, niekoľko súvislosti so staršími dielmi GTA vám určite neuniklo. Na druhej strane je tu, ale množstvo vecí, na ktoré dokáže upozorniť iba skutočný odborník a presne o to sa postaral YouTube kanál IGN.

Ten zverejnil skoro 20 minút dlhý rozbor GTA 6 traileru, v ktorom vám ukáže snáď úplne všetko, čo s týmto pripravovaným titulom súvisí. Samotná ukážka z hry skrýva viaceré odkazy či inovácie, z ktorých vám padne sánka.

Rovnako je zaujímavé sledovať aj to, do akej miery sa Vice City zhoduje so skutočným Miami. Hoci je mesto vo väčšej miere zachytené v traileri len na pár sekúnd, aj to stačilo autorom videa na to, aby nám to demonštrovali. Už teraz je teda jasné, že sa máme na čo tešiť! Užite si 99 detailov z GTA 6 traileru nižšie:

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: WhatsApp prináša zásadné vylepšenie pre iOS. Konkurenčný Android naň stále čaká
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.