Po tom, čo spoločnosť Facebook minulý týždeň oznámila, že sa premenuje na značku Meta, automaticky to znamenalo, že sa používatelia jej sociálnych sietí stretnú so zaujímavou zmenou. No a aj keď sme nevedeli kedy presne príde, ukazuje sa, že je takpovediac za rohom.

Pokiaľ ste prihlásení v službách Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram a ďalších, čoskoro sa stretnete s úpravou loga, ktoré sa zvykne nachádzať v pätičke apky.

Ako nás informoval zahraničný portál WABetaInfo, najväčšia chatovacia aplikácia na svete WhatsApp už túto zmenu testuje v beta verzii označenej číslom 2.21.220.14. Pokiaľ ju majú vývojári a beta testeri nainštalovanú, po otvorení apky sa už nestretávajú s klasickým logom Facebooku ale s novým logom Meta.

Logo sa tu nachádzalo iba rok 

Je zaujímavé, že logo do pätičky v aplikácii WhatsApp pribudlo v podstate len pred rokom a teraz sa opäť mení. Musí totiž odrážať ciele spoločnosti Marka Zuckerberga, ktorá chce v budúcnosti priniesť „komunikačný metaverse“.

Prečítajte si tiež  Prečo chce Apple získať váš starý iPhone pri predaji toho nového? Dôvodov je viac

Ako dodáva portál WABetaInfo, z aplikácie WhatsApp zmizli aj ďalšie logá Facebooku, ktoré sa nachádzali napríklad v nastaveniach. Sociálna sieť teda kompletne zmení identitu svojho prevádzkovateľa a toto isté môžeme očakávať aj pri ďalších apkách od spoločnosti Meta.

Dajte nám vedieť do komentára nižšie, či ste už niekde podobnú zmenu postrehli aj vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here