Hovorí sa, že ľudia čoraz viac vyhľadávajú informácie na sociálnej sieti TikTok. Dôvodom sú rôzne zaujímavé tipy a triky vo forme videí, ktoré im zjednodušujú každodenný život. Sami sme si jeden vyskúšali a s prekvapením môžeme oznámiť, že funguje.

Ako iste viete, platforma YouTube to v posledných mesiacoch s reklamami až príliš preháňa. Svojich používateľov sa snaží nalákať na platené členstvo tým, že ich nepreskočiteľné reklamy otravujú čoraz častejšie.

Pokiaľ aj vy patríte medzi tých, ktorým to prekáža, dnes vám ukážeme pomerne jednoduchý trik, akým sa reklám zbavíte. Nebude vás to stáť samozrejme ani euro.

Najlepšie je na ňom to, že si do svojho počítača alebo telefónu nemusíte nič sťahovať, inštalovať a nie sú potrebné ani žiadne dodatočné nastavenia. Ako teda na to?

Ako sa zbaviť reklám na YouTube? Tu je návod 

iPhone s aplikáciou YouTube položený na stole
Zdroj: Unsplash / Collabstr

Všetko, čo potrebujete urobiť preto, aby ste sa zbavili reklám na platforme YouTube je, že mierne upravíte URL adresu stránky.

Otvorte si YouTube, kliknite na požadované video a následne vložte pomlčku do slova YouTube (v URL) za písmeno T – príklad: www.yout-ube.com (viď. obrázok nižšie).

YouTube bez reklám
Zdroj: SvetApple
YouTube bez reklám
Zdroj: SvetApple

Teraz sa vám stránka načítala znova, avšak celý obsah videa si môžete pozrieť bez reklám. Áno, je to iba jednoduchý trik z TikToku, no na naše počudovanie funguje.

Všetko čo potrebujete je kliknúť na správne miesto v URL adrese, doplniť pomlčku a stlačiť enter. Vyhnete sa platbám za YouTube Premium a svoj obsah si užijete v maximálnej kvalite bez prerušovania.

Taktiež ale upozorňujeme, že podobné triky existovali už aj v minulosti, no platforma ich neskôr zakázala. Počítajte teda s tým, že ani táto možnosť nemusí byť k dispozícii navždy. Užívajte si ju kým sa dá…

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  YouTube pre iOS priniesol dôležité vylepšenia. Prečítajte si viac.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -