Nový externý monitor od Apple predstavuje vítaný kúšok do hardvérovej ponuky každého nadšenca počítačov so systémom macOS. Obrazovka Studio Display disponuje hneď niekoľkými prednosťami, no samozrejme sa nájdu aj miesta, kde si vývojári mohli potrápiť hlavu o čosi viac.

Prečítajte si tiež  Monitor Studio Display disponuje 64GB úložiskom, no využíva iba 2GB. Dôvod je naozaj zaujímavý

Apple sa postaralo o integráciu čipu A13, ktorý má za úlohu okrem rýchlej odozvy a podpory jasu 600 nitov za úlohu aj mnoho ďalších funkcií vrátane napájania audio systému zloženého zo šiestich reproduktorov, 12MP prednej kamery s funkciou Center Stage a podpory systému priestorového zvuku Spatial Audio.

Apple Studio Display pochopiteľne neušiel ani pozornosti najznámejšieho českého Apple odborníka, ktorým je Petr Mára. Pozrite sa na unboxing, prvé dojmy a základné informácie v jeho réžii v nasledujúcom videu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -