Pre všetkých milovníkov jablkových slúchadiel tu máme dobrú správu. Nová generácia AirPods s poradovým číslom 3 by sa už koncom augusta mala dostať do produkcie. Ich predstavenie by tak mohlo prebehnúť po boku plánovaného iPhonu 13.

Odhady a špekulácia ohľadom príchodu AirPods 3 sa podľa očakávania pravdepodobne stanú skutočnosťou. Nová generácia by sa mala vizuálne o čosi priblížiť Pro verzii slúchadiel a dostať nové funkcie.

- Reklama -

Airpods

Apple chce potenciálnych zákazníkov nalákať na priaznivú cenu, ktorá by sa nemala veľmi líšiť od predchádzajúcej generácie. Podľa zdrojov by mali byť v pláne aj vylepšené Airpody Pro, keďže základný model má byť bližší práve poslednej generácii prémiových Pro slúchadiel.

Okrem miernej zmeny dizajnu je na stole aj zakomponovanie senzorov, ktoré poslúžia pri sledovaní tréningov. V prípade, že sa predstaví iba základná verzia klasických AirPods, príchod high-endových Pro slúchadiel môžeme očakávať až v priebehu prvej polovice roku 2022.

Tešíte sa na novú generáciu slúchadiel Apple AirPods alebo vám vyhovuje súčasný model, poprípade iná značka? Podeľte sa s nami o názor v diskusii.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -