Predtým, než som sa rozhodol otestovať AirPods Pro (recenziu nájdete tu), popravde som od nich veľa nečakal. Zariadenie vyzerá na prvý pohľad úplne rovnako, ako AirPods Pro 1. generácie, ktoré dnes kúpite na Slovensku od 204,5 €. Prečo si teda kupovať novší a drahší model? Odpoveď je jednoduchá. Je skutočne o poznanie lepší a vďaka dnešnej ponuke na jeho nákupe ušetríte.

Aby sme šli rovno k veci, zatiaľ čo Apple AirPods Pro 2 predáva za 299 €, vy ich môžete získať vďaka zaujímavej zľave už za 269 €. Ušetríte vďaka tomu príjemných 30 €, za ktoré si môžete kúpiť niečo iné, napríklad príslušenstvo od Loopi. AirPods Pro 2. generácie kúpite aktuálne za najnižšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

A pre tých, ktorým by nevadilo kúpiť si rozbalené zariadenie, jedny AirPods Pro 2 má za skvelé peniaze na sklade aj náš partner, internetový obchod iSpot. Jeho cena klesla na 242 €, vďaka čomu ušetríte až 57 € a nebudete zas tak ďaleko od ceny, za ktorú sa dajú kúpiť AirPods Pro 1. generácie. Musíte sa ale poponáhľať, aby vám túto ponuku niekto „nevyfúkol“. AirPods Pro 1. generácie nájdete za najlepšiu cenu na Slovensku na tejto stránke.

AirPods Pro 2 sú určite lepšie ako predchodca 

AirPods Pro vs AirPods Pro 2. generácie
Zdroj: SvetApple

Po vyskúšaní môžem napísať, že AirPods Pro 2 oveľa lepšie filtrujú okolité zvuky, čo ocenia tí najnáročnejší používatelia. Slúchadlá majú taktiež možnosť ovládať hlasitosť dotykom, čo prvá generácia nedokáže a ja osobne som ju za to viackrát skritizoval.

Zabudnúť tiež nemôžem na vstavaný reproduktor v nabíjacom puzdre, vďaka čomu je interakcia so zariadením úplne iná ako doposiaľ. Navyše ak svoje AirPods Pro 2 niekde stratíte, vďaka silnejším zvukom ich spolu s puzdrom rýchlejšie nájdete. Aj v tomto smere ide o posun v porovnaní s lacnejšou prvou generáciou AirPods Pro.

Ľudia ich nakupujú ako na bežiacom páse a mňa samého milo prekvapili 

AirPods Pro
Zdroj: Unsplash / Malt Helmhold

No a napokon malá štatistika, ktorá hovorí snáď za všetko. V prvý týždeň predaja AirPods Pro 2 sa podarilo rozoslať zákazníkom neuveriteľný počet jednotiek – až 4,2 miliónov kusov. Vo svojej správe o tom píše analytická spoločnosť Canalys.

Skutočne teda ide o produkt, ktorý stojí za pozornosť a moje maximálne kritické hodnotenie, ktoré skončilo na úrovni 93,3 % hovorí za všetko.

Slúchadlám som sa skutočne snažil vytknúť všetko čo som našiel, no pravda bola taká, že jediná ich nevýhoda je vyššia cena. Aj tá sa však dá vďaka zľavám eliminovať. Tak na čo ešte čakáte? AirPods Pro 2 môžu byť fantastický vianočný darček! Nájdite si svoje AirPods Pro 2. generácie za najlepšiu cenu tu.

Prečítajte si tiež  Takto vyzerá puzdro Leather Sleeve pre iPhone 12 za 149€

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here