Apple robí niekoľko konferencii počas roka, aby zákazníkom ukázalo tie najlepšie produkty, ktoré sa chystajú do predaja. Prvá konferencia býva v poslednom čase práve v Q1 (január-marec) a nebude to ináč ani v roku 2020. Na Keynote sa dočkáme zaujímavých produktov. Pozrite sa, kedy sa bude konať!

Najbližšia Keynote sa bude konať koncom marca.

Najnovšie informácie pochádzajú od nemeckého renomovaného magazínu iPhone-ticker.de. Ten dnes uviedol, že pozná dátum, počas ktorého by sa mala odohrať najnovšia „jablková“ keynote. Podľa jeho odhadov a zákulisných informácii by to mohlo byť už v utorok, 31. marca. Z pohľadu dňa to teda určite sedí. Apple predstavuje svoje produkty poväčšine práve v utorok alebo v stredu. Je to bežný postup, na ktorý sme zvyknutí aj z ostatných rokov.

Tohtoročná prvá konferencia bude navyše veľmi bohatá na produkty. Samozrejme v takomto prípade nič nie je na 100% ale obrovské množstvo uniknutých informácii naznačuje, že sa tu dočkáme minimálne iPhonu SE 2/ 9, iPadu Pro 2020, nových MacBookov Pro/Air 13″ a ďalších

Okrem iného by nás mohlo Apple prekvapiť aj sledovacím príveskom AirTag či napríklad bezdrôtovou nabíjačkou AirPower. Jej vývoj bol síce ukončený začiatkom minulého roka, avšak ako sa ukázalo o pár mesiacov neskôr, Apple na nej (alebo možno inej verzii) stále pracuje. Sú tu určite ale aj iné novinky, o ktorých možno teraz nemáme ešte ani tušenia. V Cupertine majú radi prekvapenia.

Uvidíme, ako to už o ničo vyše mesiaca naozaj dopadne. Držíme Applu palce, aby sa mu všetko podarilo pripraviť včas a aby nemal problémy s následujúcimi dodávkami zariadení zákazníkom, kvôli koronavírusu prevládajúcemu v Číne, ktorý všetko dosť komplikuje. Kto bude pozerať Keynote spolu snami?

Najbližšia Keynote sa bude konať koncom marca. Možno poznáme presný dátum.
Najbližšia Keynote sa bude konať koncom marca. Možno poznáme presný dátum.
Prečítajte si tiež  Učiteľ vyriešil hranie sa študentov na mobiloch originálnym spôsobom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.