Aj keď spoločnosť Apple len minulý týždeň vydala operačný systém watchOS 8.4 pre hodinky Apple Watch, dnes v noci vyšla ďalšia aktualizácia watchOS 8.4.1. Dostupná však nie je pre všetky modely ale „len“ pre Apple Watch Series 4, Series 5, Series 6, Series 7 a samozrejme SE. Ide teda o zariadenia s modernejším dizajnom.

Nakoľko sa bavíme len o relatívne malom update, Apple nám k nemu neposkytlo veľa informácií. Podľa samotnej spoločnosti však rieši opravy chýb, ktoré pravdepodobne pretrvávali po watchOS 8.4 alebo ich posledná verzia dokonca spôsobovala.

- Reklama -

Novinka potrebuje niekoľko desiatok, nanajvýš stoviek MB voľného miesta (v závislosti od verzie zariadenia) a samotný proces aktualizácie prebehne za cca 20 minút – otestované na Apple Watch Series 6 a Series 7.

Inštalácia watchOS 8.4.1

Apple WatchoNa inštaláciu budete potrebovať cca 100-350 MB úložiska (v závislosti od modelu). Pokiaľ potrebujete vymazať nejaké appky aby ste si uvoľnili miesto, urobíte to týmto spôsobom.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -