Aj keď spoločnosť Apple len minulý týždeň vydala operačný systém watchOS 8.4 pre hodinky Apple Watch, dnes v noci vyšla ďalšia aktualizácia watchOS 8.4.1. Dostupná však nie je pre všetky modely ale „len“ pre Apple Watch Series 4, Series 5, Series 6, Series 7 a samozrejme SE. Ide teda o zariadenia s modernejším dizajnom.

Nakoľko sa bavíme len o relatívne malom update, Apple nám k nemu neposkytlo veľa informácií. Podľa samotnej spoločnosti však rieši opravy chýb, ktoré pravdepodobne pretrvávali po watchOS 8.4 alebo ich posledná verzia dokonca spôsobovala.

Novinka potrebuje niekoľko desiatok, nanajvýš stoviek MB voľného miesta (v závislosti od verzie zariadenia) a samotný proces aktualizácie prebehne za cca 20 minút – otestované na Apple Watch Series 6 a Series 7.

Inštalácia watchOS 8.4.1

Apple WatchoNa inštaláciu budete potrebovať cca 100-350 MB úložiska (v závislosti od modelu). Pokiaľ potrebujete vymazať nejaké appky aby ste si uvoľnili miesto, urobíte to týmto spôsobom.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -