Spolu s operačnými systémami iOS 15.3 a iPadOS 15.3 spoločnosť Apple vydala aj aktualizáciu pre hodinky Apple Watch. Najnovšia verzia watchOS 8.4 sa zameriava predovšetkým na opravu chýb a nedostatkov, ktoré mohli súvisieť s nefunkčnosťou hodiniek alebo bezpečnosťou.

Spoločnosť Apple sľubuje, že nová verzia systému odstraňuje azda najnepríjemnejšiu chybu, ktorá súvisela s niektorými nabíjačkami pre Apple Watch. Tie sa totiž niekedy nechceli nabíjať, prípadne nabíjanie postupom času vypadávalo. Po novom by sa s tým už používatelia nemali stretávať.

- Reklama -

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Inštalácia watchOS 8.4

Na inštaláciu budete potrebovať cca 200-500 MB úložiska (v závislosti od modelu). Pokiaľ potrebujete vymazať nejaké appky aby ste si uvoľnili miesto, urobíte to týmto spôsobom.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%.

Novinky v systéme watchOS 8.4 podľa Apple

Systém watchOS 8.4 obsahuje opravy chýb a dôležité aktualizácie zabezpečenia vrátane:

Niektoré nabíjačky nemusia fungovať podľa očakávania

Informácie o bezpečnostných funkciách obsiahnutých v aktualizáciách softvéru spoločnosti Apple nájdete na tejto webovej lokalite: https://support.apple.com/HT201222

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.