Spolu s operačnými systémami iOS 15.3 a iPadOS 15.3 spoločnosť Apple vydala aj aktualizáciu pre hodinky Apple Watch. Najnovšia verzia watchOS 8.4 sa zameriava predovšetkým na opravu chýb a nedostatkov, ktoré mohli súvisieť s nefunkčnosťou hodiniek alebo bezpečnosťou.

Spoločnosť Apple sľubuje, že nová verzia systému odstraňuje azda najnepríjemnejšiu chybu, ktorá súvisela s niektorými nabíjačkami pre Apple Watch. Tie sa totiž niekedy nechceli nabíjať, prípadne nabíjanie postupom času vypadávalo. Po novom by sa s tým už používatelia nemali stretávať.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Inštalácia watchOS 8.4

Na inštaláciu budete potrebovať cca 200-500 MB úložiska (v závislosti od modelu). Pokiaľ potrebujete vymazať nejaké appky aby ste si uvoľnili miesto, urobíte to týmto spôsobom.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%.

Novinky v systéme watchOS 8.4 podľa Apple

Systém watchOS 8.4 obsahuje opravy chýb a dôležité aktualizácie zabezpečenia vrátane:

Niektoré nabíjačky nemusia fungovať podľa očakávania

Informácie o bezpečnostných funkciách obsiahnutých v aktualizáciách softvéru spoločnosti Apple nájdete na tejto webovej lokalite: https://support.apple.com/HT201222

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple Watch ponúknu 50%-nú zľavu pre Apple zamestnancov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.