Ako už býva zvykom, pokiaľ Apple aktualizuje svoje smartfóny či tablety, po ich boku sa dočkávajú noviniek aj inteligentné hodinky Apple Watch. V tomto prípade sme boli svedkami operačného systému iOS 14.4.2, na ktorý sa naväzuje watchOS 7.3.3.

Technologický gigant v oficiálnom opise aktualizácie uviedol, že opravuje závažné bezpečnostné chyby, no viac žiaľ nebolo konkretizované. Tak isto odporučil všetkým používateľom podporovaných zariadení, aby si watchOS 7.3.3 nainštalovali čo najskôr.

Pravdepodobne v tomto prípade vzniká menšie riziko ohrozenia vašej bezpečnosti, ako pri ignorancii updatu iOS 14.4.2 (o čom nás nedávno presvedčil aj tento prípad). Každopádne však inštaláciou novej aktualizácie nič nepokazíte.

K samotnému updatu sa dostanete cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Hodinky musia byť po celý čas na nabíjačke a pomocou Wi-Fi pripojené k iPhonu. Podmienkou je takisto batéria nabitá na 50%.

Do komentára mi napíšte, ako funguje táto aktualizácia u vás. Všimli ste si po jej inštalácii nejaké pozitívne zmeny alebo ostalo (zatiaľ) všetko po starom?

Oficiálne znenie aktualizácie

Táto aktualizácia obsahuje dôležité bezpečnostné aktualizácie a odporúčame ju všetkým užívateľom.

Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke: https://support.apple.com/sk-sk/HT201222

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.