Ak by sme mali vybrať najlepšie inteligentné hodinky na trhu, jednoznačne by voľba padla na Apple Watch Series 5. Ich jediným nedostatkom je snáď len (pre niekoho) horšia výdrž batérie a vyššia obstarávacia cena. Ani to však nemusí byť problém. Apple začína predávať repasované kusy.

Apple predáva repasované Apple Watch Series 5

Niekto repasované produkty odsudzuje, iný ich vyhľadáva. Na ich kvalitu a spracovanie si už musíte urobiť názor sami. My sme sa v rámci reklamácie dostali k repasovaným Apple Watch Series 3 a hoci sme mali malinký problém, tento nedostatok firma promptne vyriešila ďalším kusom, ktorý bol ako nový. Nákupu teoreticky používaných Apple Watch Series 5, by sme sa teda nebáli.

Apple ich momentálne zaradilo do predaja a skvelou správou je, že ich môže zákazník získať o 15% lacnejšie. Pri obstarávacej cene skoro 500€ za 44 mm model to nie je zlé. Problém je však v tom, že tento program momentálne nefunguje na Slovensku, ale len v niektorých častiach sveta.

Firma pri svojich repasovaných produktoch uvádza, že všetky tieto zariadenia prešli dôkladnou kontrolou a spĺňajú prísne štandardy, čo sa týka stavu. Okrem iného boli samozrejme kompletne vyčistené, vydezinfikované a vymenila sa im batéria.

Fungovať by mali teda ako nové. Apple svoje repasované produkty balí do originálnej krabice a ponúka k ním všetko príslušenstvo (nové), ako k bežnému kusu. Samozrejmosťou je tiež jednoročná záruka, ktorú si môžete rozšíriť pomocou programu Apple Care+. Nech sa na to pozeráme z akéhokoľvek uhla, nepríde nám to ako najhoršia ponuka. Zariadenia si môžete pozrieť tu… Išli by ste do toho, keby sa objavili aj u nás? Dajte nám vedieť…

Apple vydalo iOS 13.4 a watchOS 6.2 v šiestej beta verzii!
Apple predáva repasované Apple Watch Series 5.
Prečítajte si tiež  Repasovaný iPhone kúpite už aj u slovenského operátora. Pozrite sa koľko stojí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.