Ak by sme mali vybrať najlepšie inteligentné hodinky na trhu, jednoznačne by voľba padla na Apple Watch Series 5. Ich jediným nedostatkom je snáď len (pre niekoho) horšia výdrž batérie a vyššia obstarávacia cena. Ani to však nemusí byť problém. Apple začína predávať repasované kusy.

Apple predáva repasované Apple Watch Series 5

Niekto repasované produkty odsudzuje, iný ich vyhľadáva. Na ich kvalitu a spracovanie si už musíte urobiť názor sami. My sme sa v rámci reklamácie dostali k repasovaným Apple Watch Series 3 a hoci sme mali malinký problém, tento nedostatok firma promptne vyriešila ďalším kusom, ktorý bol ako nový. Nákupu teoreticky používaných Apple Watch Series 5, by sme sa teda nebáli.

- Reklama -

Apple ich momentálne zaradilo do predaja a skvelou správou je, že ich môže zákazník získať o 15% lacnejšie. Pri obstarávacej cene skoro 500€ za 44 mm model to nie je zlé. Problém je však v tom, že tento program momentálne nefunguje na Slovensku, ale len v niektorých častiach sveta.

Firma pri svojich repasovaných produktoch uvádza, že všetky tieto zariadenia prešli dôkladnou kontrolou a spĺňajú prísne štandardy, čo sa týka stavu. Okrem iného boli samozrejme kompletne vyčistené, vydezinfikované a vymenila sa im batéria.

Fungovať by mali teda ako nové. Apple svoje repasované produkty balí do originálnej krabice a ponúka k ním všetko príslušenstvo (nové), ako k bežnému kusu. Samozrejmosťou je tiež jednoročná záruka, ktorú si môžete rozšíriť pomocou programu Apple Care+. Nech sa na to pozeráme z akéhokoľvek uhla, nepríde nám to ako najhoršia ponuka. Zariadenia si môžete pozrieť tu… Išli by ste do toho, keby sa objavili aj u nás? Dajte nám vedieť…

Apple vydalo iOS 13.4 a watchOS 6.2 v šiestej beta verzii!
Apple predáva repasované Apple Watch Series 5.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.