Nový operačný systém watchOS 8.4, ktorý bol pred pár dňami uvoľnený pre vývojárov a beta testerov rieši nepríjemnú chybu, ktorá mohla spôsobiť, že Apple Watch mali problémy s niektorými nabíjačkami.

Používatelia sa od začiatku vydania watchOS 8.3 na diskusných fórach sťažovali, že niektoré ich nabíjačky od výrobcov tretích strán nefungovali podľa očakávaní.

- Reklama -

Hoci Apple preferuje svoje vlastné riešenia, niečo takéto nie je v poriadku. Aj preto pomerne rýchlo definovalo chybu a začalo ju riešiť.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Apple Watch mohli mať problémy s niektorými nabíjačkami od viacerých výrobcov 

YouTube/Furkan Akman (screenshot)

Aby sme boli konkrétnejší, v niektorých prípadoch sa vôbec nedarilo nabíjať najnovšie Apple Watch Series 7. V iných situáciách sa zase zdalo, že nabíjačka funguje bez problémov, no po niekoľkých minútach sa odpojila. Energia potom z ničoho nič prestala prúdiť do akumulátora.

Najčastejšie sa na fórach spomínali cenovo dostupnejšie nabíjačky od spoločnosti Amazon. Vo viacerých príspevkoch sa však dali pozorovať aj pripomienky na výrobcu Belkin a ďalších. Našli sa dokonca aj takí, ktorí mali problémy s nabíjačkami priamo od spoločnosti Apple.

Ak ste sa teda s niečím podobným stretli aj vy, vedzte, že vaše Apple Watch mohli mať problémy s niektorými nabíjačkami bez toho, aby šlo o vašu chybu. Spôsoboval to nedostatok v systéme, ktorý Apple vyriešilo vo watchOS 8.4.

Nový update ešte nie je k dispozícii širokej verejnosti, no vývojári ho môžu testovať v podobe beta verzie. Už čoskoro by mal byť teda vonku pre všetkých používateľov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.