Nový operačný systém watchOS 8.4, ktorý bol pred pár dňami uvoľnený pre vývojárov a beta testerov rieši nepríjemnú chybu, ktorá mohla spôsobiť, že Apple Watch mali problémy s niektorými nabíjačkami.

Používatelia sa od začiatku vydania watchOS 8.3 na diskusných fórach sťažovali, že niektoré ich nabíjačky od výrobcov tretích strán nefungovali podľa očakávaní.

Hoci Apple preferuje svoje vlastné riešenia, niečo takéto nie je v poriadku. Aj preto pomerne rýchlo definovalo chybu a začalo ju riešiť.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Apple Watch mohli mať problémy s niektorými nabíjačkami od viacerých výrobcov 

YouTube/Furkan Akman (screenshot)

Aby sme boli konkrétnejší, v niektorých prípadoch sa vôbec nedarilo nabíjať najnovšie Apple Watch Series 7. V iných situáciách sa zase zdalo, že nabíjačka funguje bez problémov, no po niekoľkých minútach sa odpojila. Energia potom z ničoho nič prestala prúdiť do akumulátora.

Najčastejšie sa na fórach spomínali cenovo dostupnejšie nabíjačky od spoločnosti Amazon. Vo viacerých príspevkoch sa však dali pozorovať aj pripomienky na výrobcu Belkin a ďalších. Našli sa dokonca aj takí, ktorí mali problémy s nabíjačkami priamo od spoločnosti Apple.

Prečítajte si tiež  Prečo sa Apple Watch nevolajú iWatch? Možno budete prekvapení

Ak ste sa teda s niečím podobným stretli aj vy, vedzte, že vaše Apple Watch mohli mať problémy s niektorými nabíjačkami bez toho, aby šlo o vašu chybu. Spôsoboval to nedostatok v systéme, ktorý Apple vyriešilo vo watchOS 8.4.

Nový update ešte nie je k dispozícii širokej verejnosti, no vývojári ho môžu testovať v podobe beta verzie. Už čoskoro by mal byť teda vonku pre všetkých používateľov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -