Pokiaľ ste fanúšikmi produktov od spoločnosti Apple, určite sa tešíte na Apple Watch Series 7 s celkom novým dizajnom. Ten by mal byť inšpirovaný iPhonom 12 alebo iPadom Pro a ponúknuť tak ploché hrany.

Prečítajte si tiež  Unikol dizajn Apple Watch Series 7. Pozrite sa naň medzi prvými!

Nové riešenie sa ale odzrkadlí aj na celkovej uhlopriečke displeja. Vďaka tenším rámikom sa môžeme tešiť na 41 mm menšiu verziu (vhodnejšiu skôr pre dámy) a na 45 mm väčšiu verziu. Tú nám teraz potvrdil aj únik.

Používateľ Duanrui, ktorý často zdieľa spoľahlivé informácie zo sociálnej siete Weibo ukázal fotografiu označenia, ktoré sa vyskytlo na hnedom koženom remienku určenom pre Apple Watch Serie 7.

Apple Watch Series 7 budú opäť väčšie 

Konkrétne sa na ňom nachádza značka 45 mm, ktorá je napísaná rovnakým písmom aj fontom, ako súčasné značky pre 42 mm alebo 44 mm model.

To nám v princípe potvrdilo prítomnosť väčšieho displeja, pričom remienky by mali byť naďalej kompatibilné aj so staršími verziami hodiniek.

Ak teda vlastníte napríklad kožený remienok pre Apple Watch Series 3 so 42 mm displejom, napasujete ho aj na Apple Watch Series 6 so 44 mm displejom a neskôr v tomto roku tiež na Apple Watch Series 7 so 45 mm displejom. Uchytenie sa nijakým spôsobom nezmení.

Dajte nám vedieť do komentára, či si myslíte, že zväčšovanie displeja je správna cesta pri produkte ako Apple Watch.

Najmenší model bude po novom skoro rovnako veľký, ako väčšie prevedenie Apple Watch Series 3. To už niektorým ľuďom nemusí vyhovovať…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -