Už tento rok Apple ukáže najväčšiu dizajnovú zmenu inteligentných hodiniek Apple Watch od čias, čo boli po prvýkrát predstavené v roku 2014. Vďaka zahraničnému portálu 91Mobiles si môžete pozrieť rendery, ktoré pochádzajú z uniknutých CAD súborov.

Ako ukazujú obrázky, zariadenie sa môže tešiť na ploché hrany, ktoré nahradia zaoblený rám. Silikónové remienky si budeme na ruku pripínať rovnakým spôsobom ako doteraz a tak bude pravdepodobne pôvodné príslušenstvo kompatibilné aj s Apple Watch Series 7.

- Reklama -

Podtvrdil sa tiež informácie, že Apple napokon ponechá digitálnu korunku či bočné tlačidlo. Veľkou zmenou však prejdú štrbiny pre reproduktor a mikrofón, ktoré sa zásadne zväčšia.

Na mieste kontaktu s rukou sa bude nachádzať klasický okrúhly výstupok pre snímač srdcového tepu, EKG, oxymeter a pravdepodobne aj nový zdravotnícky senzor. Ten však zatiaľ nebol bližšie špecifikovaný.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 môžu prísť o luxusné prevedenie. Poznáme dôvod

Apple Watch Series 7 sa predstavia vo viacerých farebných a materiálových prevedeniach. Počítame s celou aktuálnou ponukou, ktorú však môže doplniť fialová alebo ružová farba. Naisto to ale budeme vedieť až po predstavení…

Rozmery Apple Watch Series 7 prekvapia 

Zdroj 91Mobiles sa tiež dostal ku presným rozmerom väčšej verzie zariadenia. Tie budú paradoxne menšie než u predchodcu.

Zatiaľ čo Apple Watch Series 6 so 44 mm displejom dosahovali rozmery 44 x 38 x 10,7 mm, nástupca by mal prísť s hodnotami 44 x 38 x 9 mm. Opäť bude k dispozícii s 1,8″ (44 mm) displejom.

Samotná zobrazovacia jednotka má prísť s výrazne tenšími rámčekmi, čo bude pôsobiť o poznanie modernejšie.

Vo vnútri sa bude nachádzať výkonnejší procesor ale aj o poznanie väčšia batéria. Tá by sa mohla konečne postarať o niekoľkodňovú výdrž na jedno nabitie. Po tomto volajú používatelia roky. Momentálne sú schopnosti akumulátora považované za azda najväčší nedostatok Apple Watch.

Zaujímavé na dnešnom úniku je najmä to, do akej miery je zhodný s dizajnovými návrhmi leakerov. Jeden z takýchto konceptov si môžete pozrieť aj kliknutím na tento odkaz.

Napíšte nám do komentára, či sa vám uvedený dizajn páči alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -