Predstavenie novej generácie hodiniek Apple Watch je prakticky za rohom, no odhady a špekulácie stále neutíchajú. Najnovší predpoklad poukazuje na nové veľkostné kategórie jablkových hodiniek. Tie by z doterajších veľkostí 40mm a 44mm mali o niečo podrásť a to konkrétne na 41mm a 45mm.

Prečítajte si tiež  Unikol dizajn Apple Watch Series 7. Pozrite sa naň medzi prvými!

S informáciou prišiel ako prvý užívateľ so svojim príspevkom, ktorý na sociálnych sieťach vystupuje pod menom UnclePen. Leakerovi sa pritom už v minulosti podarilo odhadnúť hneď niekoľko noviniek od Apple. Nové veľkosti Apple Watch Series 7, by teda okrem zmeny dizajnu a pridania nových funkcií, mohli obdržať aj novú veľkosť.

- Reklama -

Jednalo by sa tak o prvé zväčšovanie od roku 2018, kedy prišli na trh Apple Watch štvrtej generácie. Spolu s touto informáciou vyplávalo na povrch aj niekoľko ďalšíh otázok, ako napríklad nový systém úchytov remienkov, alebo pridanie ďalších farebných variácií. Je však možné, že v prípade zväčšenia budú remienky nakoniec pasovať aj na novú veľkosť hodiniek, ako tomu bolo v prípade prechodu zo Series 3 na 4.

Watch

Predstavenie Apple Watch Series 7 podľa očakávania doplní uvedenie novej vlajkovej lode vo forme iPhonu 13. Okrem toho by sme sa mali dočkať aj nových modelov iPadov, nového Macu Mini a redizajnovaných MacBookov Pro.

To, či sa nakoniec predstavia všetky spomínané produkty je stále otázne, no ako tomu už pri Apple býva zvykom, necháme sa prekvapiť a uvidíme, s čím sa gigant z Cupertina nakoniec na KeyNote predvedie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.