Je bežným zvykom, že pokiaľ Apple predstaví novú „dizajnovú generáciu“ Apple Watch, dočkáme sa aj vylepšených ciferníkov, ktoré už na starších verziách nebudú podporované. No a keďže Apple Watch Series 7 získali väčší 41 mm a 45 mm displej, automaticky sa môžeme tešiť na nové dizajny.

Nie je vylúčené, že niektoré z nich budú kompatibilné s Apple Watch Series 4 a novšími avšak pokiaľ sa tak stane, určite pôjde o mierne okresané verzie. Zobrazovacie jednotky sú v prípade poslednej generácie až o 20 % väčšie, čo je údaj, ktorý sa pri návrhu ciferníkov skrátka nedá oklamať.

- Reklama -

Prispôsobené novému dizajnu displeja 

Niektoré z nich budú dokonalo kopírovať celkový tvar aj možnosti displeja. Ako iste viete, zobrazovaciu jednotku po novom uvidíte aj z pohľadu z boku, nakoľko je podľa všetkého jemne zaoblená. Takýto efekt Apple Watch ešte nikdy predtým neponúkali a my musíme konštatovať, že to vyzerá výborne.

Dizajnéri sa samozrejme zaoberali aj oveľa praktickejšími ciferníkmi, ktoré nezobrazujú len čas ale aj množstvo ďalších údajov. Tie bývajú medzi používateľmi vo všeobecnosti populárnejšie.

No a hoci zmeny v porovnaní s Apple Watch Series 6 nie sú výrazné, určite sú prínosné. Jednotlivé údaje sa zobrazujú neporovnateľne väčšie a krásne využívajú celú plochu displeja so zredukovanými rámčekmi.

Spolupráce s Nike a Hermes

Na záver nemôžeme zabudnúť ani na spolupráce, ktoré má spoločnosť Apple napríklad so športovou značkou Nike alebo s prestížnym výrobcom kožených produktov Hermes. Aj tu sme sa dočkali niekoľkých nových ciferníkov, ktoré vyzerajú úžasne.

Pozrite si všetky fotografie a napíšte nám do komentára, ktorý z dizajnov vás najviac oslovil. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -