Na internete sa objavujú správy, ktoré spravia radosť nejednému majiteľovi inteligentných hodiniek Apple Watch. Aj keď je tento produkt špičkový po stránke funkcií, v jednom stále zaostáva. Vo výdrži batérie.

Hoci s tým v redakcii nemáme problém a považujeme to skôr za vec zvyku, existujú ľudia (a nie je ich málo), ktorí skrátka nedokážu prekúsnuť pravidelné nabíjanie, opakujúce sa raz za jeden alebo dva dni.

Apple Watch Series 7 dostanú menší procesor 

Technológie sa ale našťastie posúvajú ďalej a inžinieri v Cupertine majú úplne iné možnosti ako v roku 2014, keď boli predstavené pôvodné Apple Watch.

Šepká sa, že Apple v roku 2021 predvedie prepracované Apple Watch Series 7 s novým dizajnom, ktoré budú obsahovať menší a výkonnejší procesor S7.

Ako uvádza Digitimes vo svojej poslednej správe pre investorov, tchajwanský dodávateľ ASE Technology začne s výrobou pokrokového obojstranného obalu SiP (System in Package) špeciálne pre budúci model.

Tento krok zabezpečí miniaturizáciu jednotlivých hardvérových modulov a vo výsledku viac miesta pre iné komponenty.

A väčšiu batériu…

Z uvedeného teda vyplýva, že do Apple Watch Series 7 sa s vysokou pravdepodobnosťou nasťahuje väčší akumulátor. Pre zákazníka to v konečnom dôsledku znamená o niečo dlhšiu výdrž, avšak stále nemôžeme očakávať zázraky.

Batéria síce bude obsahovať viacej mAh, no určite nie toľko, aby poskytla trebárs celotýždennú výdrž. Bavíme sa tu skôr o niekoľkých hodinách či maximálne jednom dni navyše oproti Apple Watch Series 6. Aj tak ale príjemný bonus, čo poviete?

 

Prečítajte si tiež  4 tipy, ako môžete relaxovať s vašimi Apple Watch.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here