Napriek tomu, že sú hodinky Apple Watch jednou z najpredávanejších položiek z portfólia spoločnosti Apple, výraznej zmeny vizuálu sme sa v posledných generáciách nedočkali. To by sa ale mohlo zmeniť už čoskoro.

Tohtoročný upgrade Apple Watch by sa mal podľa agentúry Bloomberg niesť v podaní tenších bočných rámčekov a hranatého dizajnu. Nová laminačná technológia sa má postarať o priblíženie displeja k hliníkovému krytu.

Watch

Kvôli tejto zmene budú hodinky pravdepodobne o niečo hrubšie, no nie o toľko, aby výraznejšie obmedzovali používateľa. Po vizuálnej stránke budú veľmi elegantné a atraktívne.

Do Apple Watch Series 7 bude zahrnutá aj ultra-širokopásmová funkcia vyhľadávania, ktorú poznáme napríklad z lokalizátorov Airtags či Apple Watch Series 6. Samozrejmosťou bude aj rýchlejší procesor, vylepšenie bezdrôtového pripojenia a implementácia nových funkcií v rámci systému watchOS 8 a mnoho ďalšieho.

Ďalšie špekulácie o Apple Watch Series 7 

Podľa posledných informácií sa Apple usilovalo aj o použitie snímača telesnej teploty, no napokon nebolo úspešné. Pravdepodobné ale je, že tejto vychytávky sa dočkáme v budúcoročnej aktualizácii.

V kategórii menej pravdepodobných noviniek sa nachádza aj senzor so schopnosťou merania hladiny cukru v krvi, ktorý podľa zahraničných zdrojov ešte nie je pripravený.

Možnosťou je aj predstavenie nového, oveľa robustnejšieho a odolnejšieho športového modelu Apple Watch, ktorý by neskôr mohla doplniť druhá generácia cenovo dostupnejších hodiniek Apple Watch SE. Nechajme sa prekvapiť.

Apple Watch Series 7 budú dostupné už koncom leta 2021 (september). Zariadenie si zachová podobné prevedenia a taktiež cenovku, ako aktuálna generácia. Napíšte nám do komentára, či sa naň už tešíte a čo očakávate. Sme zvedaví na všetky vaše reakcie.

Prečítajte si tiež  Apple Watch pomáhajú aj v oblakoch: Hodinky zachránili život cestujúcej v lietadle
Môže ťa zaujímať
- Reklama -