Napriek tomu, že sú hodinky Apple Watch jednou z najpredávanejších položiek z portfólia spoločnosti Apple, výraznej zmeny vizuálu sme sa v posledných generáciách nedočkali. To by sa ale mohlo zmeniť už čoskoro.

Tohtoročný upgrade Apple Watch by sa mal podľa agentúry Bloomberg niesť v podaní tenších bočných rámčekov a hranatého dizajnu. Nová laminačná technológia sa má postarať o priblíženie displeja k hliníkovému krytu.

- Reklama -

Watch

Kvôli tejto zmene budú hodinky pravdepodobne o niečo hrubšie, no nie o toľko, aby výraznejšie obmedzovali používateľa. Po vizuálnej stránke budú veľmi elegantné a atraktívne.

Do Apple Watch Series 7 bude zahrnutá aj ultra-širokopásmová funkcia vyhľadávania, ktorú poznáme napríklad z lokalizátorov Airtags či Apple Watch Series 6. Samozrejmosťou bude aj rýchlejší procesor, vylepšenie bezdrôtového pripojenia a implementácia nových funkcií v rámci systému watchOS 8 a mnoho ďalšieho.

Ďalšie špekulácie o Apple Watch Series 7 

Podľa posledných informácií sa Apple usilovalo aj o použitie snímača telesnej teploty, no napokon nebolo úspešné. Pravdepodobné ale je, že tejto vychytávky sa dočkáme v budúcoročnej aktualizácii.

V kategórii menej pravdepodobných noviniek sa nachádza aj senzor so schopnosťou merania hladiny cukru v krvi, ktorý podľa zahraničných zdrojov ešte nie je pripravený.

Možnosťou je aj predstavenie nového, oveľa robustnejšieho a odolnejšieho športového modelu Apple Watch, ktorý by neskôr mohla doplniť druhá generácia cenovo dostupnejších hodiniek Apple Watch SE. Nechajme sa prekvapiť.

Apple Watch Series 7 budú dostupné už koncom leta 2021 (september). Zariadenie si zachová podobné prevedenia a taktiež cenovku, ako aktuálna generácia. Napíšte nám do komentára, či sa naň už tešíte a čo očakávate. Sme zvedaví na všetky vaše reakcie.

- Reklama -

3 KOMENTÁRE

  1. Mňa by potešilo keby slovenskí operátori konečne podporovali cellular watch. Rovnaké telefónne číslo na mobile aj hodinkách. Nechápem čo im tak dlho trvá. Teším sa ale na novinku, hodinky sú parádne.

    • Ahoj! Vzhľadom na to, že v Česku sa s podporou eSIM konečne rozhýbali ľady, sa snáď už čoskoro dočkáme aj my 😉✌️

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here