Pokiaľ sa už neviete dočkať Apple Watch Series 7, dnes vám ukážeme vydarenú vizualizáciu, ktorá vám ich odprezentuje v plnej paráde. Nie je žiadnym tajomstvom, že Apple upraví dizajn. Dotkne sa to však aj displeja, čo pozitívne ovplyvní používanie.

Konkrétne by sme sa mali dočkať základnej 41 mm verzie a väčšej, 45 mm verzie. V súčasnosti sú Apple Watch Series 6 a SE ponúkané ako 40 mm a 44 mm. Najlacnejšie Apple Watch Series 3 sa potom dodávajú so starými rozmermi 38 mm a 42 mm.

- Reklama -

Ako uvádza magazín 9to5mac, Apple Watch Series 7 budú v prípade 45 mm verzie disponovať uhlopriečkou na úrovni 1,9″. Apple Watch Series 6 disponujú pri svojom 44 mm displeji uhlopriečkou 1,78″ a Apple Watch Series 3 uhlopriečkou 1,53″. Na týchto príkladoch azda najlepšie vidieť, ako moc plánuje Apple zväčšovať.

Apple Watch Series 7 rozlíšenie displeja 

Rozlíšenie väčších hodiniek bude podľa odhadov 396 x 484 pixelov, čím sa hustotou pixelov na úrovni 326 ppi vyrovná predchodcom. Vzhľadom na použitie je však táto hodnota úplne postačujúca. Rovnako je na tom napríklad aj displej v iPhone SE 2. generácie.

Ako môžete vidieť na vizualizáciach sami, Apple mierne zmenší čierne rámčeky, ktoré obklopujú zobrazovaciu jednotku. Pri pohľade na hodinky zhora tak bude displej zaberať väčšiu plochu než predtým.

Zákazníci to budú môcť využiť pri aplikáciach, ale aj ciferníkoch či iných funkciách. Na väčší displej sa predsa len zmestí viacej údajov, čo je v tomto prípade bonusom.

Vďaka plochým hranám budú navyše Apple Watch Series 7 pôsobiť menej mohutným dojmom. Nové riešenie by malo priniesť akúsi exkluzivitu najmä v prípade drahších modelov z nehrdzavejúcej ocele.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -