Tešíte sa na hodinky Apple Watch Series 7, ktoré budú po vizuálnej stránke zdieľať niektoré črty s iPhonom 12 či iPadom Pro? Ak áno, máme pre vás zlé správy. Výroba tohto zariadenia sa komplikuje a dôvodom má byť práve nový dizajn.

Ako uvádzajú dodávatelia technologického giganta z Cupertina, počas minulého týždňa začala produkcia nových Apple Watch v malom množstve, aby sa vyladili problémy či neočakávané chyby. No a hoci už v tomto štádiu zvykne bežať všetko ako po masle, výrobcov prekvapili komplikácie.

- Reklama -

Tri nezávislé zdroje potvrdili, že čelili zásadným problémom pri dosahovaní uspokojivého výrobného výkonu pri produkcii nositeľných zariadení od Apple.

Problémy s dizajnom Apple Watch Series 7

Nový dizajn je vraj zložitejší a výrazne sa líši od predchádzajúcej generácie Apple Watch. Montážnici tak pri svojej práci narážajú na nepríjemné komplikácie, ktoré zdržujú všetky ostatné procesy. Tie sa týkajú elektronických modulov, komponentov a displejov.

Niektoré továrne museli dokonca výrobu úplne zastaviť, pretože nemohli pokračovať ďalej a už vôbec nie v „masovom režime“. Apple teraz pripravuje dodatočné inštruktážne materiály ako aj diagramy, ktoré by mali všetky nepríjemnosti vyriešiť.

Kompetentní na to nemajú veľa času, pretože v najbližších dňoch musí začať hromadná produkcia Apple Watch Series 7. Ak sa to náhodou nepodarí, zákazníci sa môžu stretnúť s veľkým omeškaním spustenia predajov. Dúfajme, že sa takýto scenár nenaplní…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -