Pokiaľ patríte medzi fanúšikov spoločnosti Apple a zároveň používate inteligentné hodinky Apple Watch, mali by ste vedieť, že spoločnosť Apple predstaví už o niekoľko týždňov ich siedmu generáciu, ktorá ponúkne úplne iný dizajn.

Ako sme už viackrát avizovali, zariadenie bude mať ploché hrany podobne, ako iPhone 12, iPad Air/Pro či MacBook. Zároveň sa však s touto zmenou podarí získať aj o niečo väčšie displeje. Základ bude mať uhlopriečku 41 mm a väčšie prevedenie 45 mm.

No a presne vďaka tomu prídu aj nové ciferníky, ktoré budú schopné využiť tento potenciál rovnako, ako sa to stalo v roku 2018 po predstavení Apple Watch Series 4. Práve vtedy tento technologický gigant prešiel z 38 mm a 42 mm displeja na 40 mm a 44 mm displej.

Informácie o Apple Watch Series 7 potvrdil Mark Gurman 

Nové informáciu už navyše potvrdil aj prestížny leaker Mark Gurman (presnosť 88,8 %) vo svojej správe „Power On“ pre agentúru Bloomberg.

Ako sám uvádza, Apple Watch Series 7 dostanú väčšie displeje vďaka tenším postranným rámikom. Zákazníci sa však majú tešiť aj na zvýšený výkon vďaka novému procesoru S7 či lepšiu výdrž batérie. Práve tá je v súčasnosti azda najväčším kameňom úrazu týchto inteligentných hodiniek.

Prečítajte si tiež  Menšie Apple Watch Series 7 dostanú skutočne 41 mm displej

Novinky sa dočkáme pravdepodobne už 14. septembra, kedy nám ju Apple predvedie po boku iPhonu 13, iPadu mini 6. generácie, iPadu 9. generácie či AirPods 3. generácie. Dajte nám vedieť do komentára, či sa na Apple Watch Series 7 tešíte aj vy.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -