Apple nám už o niekoľko týždňov predstaví celú radu nových produktov, kde budú okrem iPhonu 13 či iPadu mini 6. generácie patriť aj Apple Watch Series 7. Inteligentné hodinky získajú nový dizajn a šepká sa aj o ďalších zdravotných senzoroch. Tie však zatiaľ nie sú špecifikované.

Ako uviedli analytici z Nikkei Asia, Apple pracovalo počas celého roka na vytvorení spôsobu, pomocou ktorého by nám Apple Watch dokázali zmerať krvný tlak. Práve o tejto technológii sa hovorilo, že by mohla doraziť spolu so siedmou generáciou nositeľného zariadenia. Prestížny leaker si to ale nemyslí.

- Reklama -

Na otázku týkajúcu sa tejto problematiky na svojom twitteri uviedol len odpoveď „no chance„. Netreba pri tom zabúdať, že Mark Gurman má dlhodobú presnosť únikov na úrovni 88,8 %, pričom toto čísla vychádza zo stoviek analýz, s ktorými sme sa stretli v uplynulých rokoch. Často sa o ňom dokonca hovorí, ako o najpresnejšom leakerovi zo všetkých. Jeho slová teda majú váhu.

Apple Watch Series 7 a ich inovácie 

Apple Watch Series 7 budú mať ploché hrany podobne ako iPhone 12 alebo iPad Air/Pro. Zákazníci sa môžu tešiť na väčšie uhlopriečky displejov, pričom menší model získa 41 mm a väčší zase 45 mm. V súčasnosti majú Apple Watch Series 6 40 mm a 44 mm displej.

Prečítajte si tiež  Takto budú vyzerať Apple Watch Series 7

Všetky remienky, ktoré ste používali s hodinkami od Apple by mali zostať naďalej kompatibilné. Apple nijakým spôsobom neplánuje zmeniť alebo upraviť upínací mechanizmus. Ten je veľmi spoľahlivý a ľudia si naň zvykli.

Zároveň sa však do vnútra dostane rýchlejší procesor a taktiež väčšia batéria. Apple Watch Series 7 by konečne mohli ponúknuť dlhšiu výdrž na jedno nabitie. Predstavené budú pravdepodobne už 14. septembra. Nechajme sa prekvapiť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -