Sklamali vás Apple Watch Series 7 a čakáte na ďalšiu budúcoročnú generáciu? To by ste mali vedieť, že ponúkne niekoľko premiérových noviniek. Vo svojej správe ich teraz prezentoval známy a veľmi presný analytik Ross Young.

Podľa jeho slov by používatelia nemali byť prekvapení, keď technologický gigant ohlási Apple Watch Series 8 v troch samostatných veľkostiach. Hoci analytik nešpecifikoval presné rozmery, vo svojom príspevku na sociálnej sieti Twitter sa opýtal, či by ľudia chceli ešte väčší displej.

Z toho môžeme usúdiť, že si možno myslí, že tretie prevedenie Apple Watch Series 8 bude väčšie než súčasné Apple Watch Series 7 so 45 mm telom. Ide však len o domnienky, ktoré zatiaľ neboli podložené nijakými dôkazmi.

Môže to súvisieť s novou odolnejšou verziou hodiniek 

V tomto bode treba uviesť, že všetky Apple Watch pred modelom Series 3 (vrátane) sa dodávali s 38 mm a 42 mm telom. Verzie Series 4 až Series 6 + SE poskytli 40 mm a 44 mm veľkosť a tohtoročné Apple Watch Series 7 majú 41 mm a 45 mm šasi. Sme teda veľmi zvedaví, či inžinieri a dizajnéri nájdu priestor pre ďalší variant.

Prečítajte si tiež  Apple odosiela prvé kusy Apple Watch Series 7. Majitelia sa na ne môžu tešiť už o pár dní

Hoci je to úplne poprvýkrát, čo počujeme o tretej veľkosti inteligentných hodiniek Apple Watch, v skutočnosti to môže súvisieť s doposiaľ nepredstavenou odolnou verziu, ktorá bude určená pre športovcov a ľudí, pohybujúcich sa v náročnom a nebezpečnom prostredí (napríklad na horách alebo na stavbách).

Odolnejšie Apple Watch majú prísť už na budúci rok a vzhľadom na to, že majú mať inú konštrukciu a materiály môžeme počítať tiež s tým, že dostanú aj svoj vlastný rozmer displeja. Nechajme sa prekvapiť.

Napíšte nám do komentára, či vám súčasné uhlopriečky vyhovujú alebo by ste chceli ešte viac. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -