Hneď po tom, čo spoločnosť Apple predstavila svoje vrcholové inteligentné hodinky Apple Watch Ultra sa z nich stal predajný hit. Pomohol tomu extrémne odolný dizajn kombinujúci titánový rám, zafírové sklíčko či odolnosť voči vode v rámci normy 100 M (10 ATM). Vďaka tomu je Apple Watch Ultra možné ponoriť až do 40 metrovej hĺbky. Dokonca spĺňajú aj vojenskú certifikáciu MIL-STD 810H, vďaka čomu ich neprekvapia žiadne extrémne podmienky. Apple Watch Ultra teraz môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu.

Zariadenie má k dispozícii AMOLED displej s funkciou Always-on, vďaka čomu vám nikdy nezhasne a okrem toho si tu môžete nastaviť kvantum rôznych ciferníkov. Vo výbave týchto inteligentných hodiniek nechýba dvojpásmové GPS, barometer, kompas, ale ani zdravotné funkcie. Spomeňme napríklad meranie srdcového tepu, oxymeter, EKG či dokonca teplomer. Apple Watch Ultra vás budú sledovať vo dne v noci, či už budete cvičiť vo fitness centre alebo sedieť v kancelárii a pracovať.

Tieto hodinky sa v čase uvedenia na trh predávali za pomerne horibilných 999 €. Dobrou správou, ale je, že dnes ich viete získať o stovky eur lacnejšie. Apple Watch Ultra sa po kliknutí na tento odkaz predávajú už za 699 € čo je ponuka, ktorú by bola veľká škoda odmietnuť. Netreba pri tom zabúdať, že toto zariadenie má aj fantastický operačný systém watchOS, ktorého súčasťou je App Store. Ak vám teda bude v hodinkách čokoľvek chýbať, aplikáciu, ktorá vám to nahradí si môžete do zariadenia v priebehu sekúnd dodatočne stiahnuť.

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube / Michael Soledad / DC Rainmaker (úprava redakcie)

Zariadenie sa hrdí aj lepšou výdržou batérie, hoci priznávame, konkurencia je v tomto smere ďalej. Apple Watch Ultra zvládnu v štandardnom režime 36 hodín na jedno nabitie a v extrémne úspornom režime 60 hodín na jedno nabitie. To sa hodí napríklad na expedíciách. Rovnako podporujú aj rýchle nabíjanie, vďaka čomu časté nabíjanie nie je vôbec otravné.

Samozrejmosťou je v tomto prípade tiež možnosť telefonovať cez iPhone alebo reagovať na správy. Apple Watch Ultra majú tiež plnú integráciu Siri, disponujú vstavaným LTE (táto funkcia na Slovensku nefunguje) či detekciou autonehody. Zaujímavá je tiež vstavaná siréna so silou až 86 decibelov. Počuť je ju v prípade núdze až na vzdialenosť 180 metrov!

A aj keď je pravda, že Apple Watch Ultra už dostali svoju druhú generáciu, tá nie je okrem trochu jasnejšieho displeja, modernejšieho čipu S9 či jednoduchého gesta na ovládanie bez dotyku prsta v ničom zásadnom lepšia. Jej oficiálna cena klesla na 899 €, avšak po kliknutí na tento odkaz sa Apple Watch Ultra 2 predávajú od 849 €. Je to síce výhodnejšia cena, avšak stále ide o dosť vysokú čiastku v porovnaní s Apple Watch Ultra prvej generácie, ktoré zaručene splnia všetky vaše očakávania. Rozhodnúť sa preto musíte sami.

Prečítajte si tiež  Amazfit T-Rex 2 majú vojenskú certifikáciu: Sú výrazne lacnejšie, ako Apple Watch Ultra

Na Loopi.sk je obrovský výpredaj Apple príslušenstva + dodatočná zľava s našim kódom 

Loopi
Zdroj: Loopi

Pokiaľ chcete získať Apple príslušenstvo za veľmi výhodné ceny, na Loopi.sk aktuálne prebieha veľký výpredaj, v rámci ktorého ceny klesli pokojne aj o desiatky percent. Samozrejme sa to týka aj remienkov na hodinky Apple Watch.

Navyše pokiaľ zadáte do objednávky kód „svetapple20“ na celý svoj nákup získate ešte dodatočnú 20 % zľavu. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -