Inteligentné hodinky Apple Watch Ultra patria medzi vrchol toho, čo si dnes môžete na trhu zaobstarať. Majú extrémne odolnú konštrukciu, nádherný displej, výbornú výdrž batérie a samozrejme celú plejádu senzorov. Po zľave ich teraz kúpite extrémne výhodne.

Apple Watch Ultra majú 49 mm telo a veľký OLED displej s vysokým rozlíšením či funkciou Always-on. Zobrazenie je na špičkovej úrovni a vzniku škrabancov zabráni tvrdé zafírové sklo. Apple Watch Ultra využívajú vysoko odolnú titánovú konštrukciu a vďaka norme americkej armády MIL-STD 810H prežijú mimoriadne náročné zaobchádzanie. Samozrejmosťou je potom dvojfrekvenčné GPS či výkonný procesor Apple S8 s 32 GB úložiskom.

Apple Watch Ultra sa štandardne predávajú za 999 €, no dnes už ich cena u mnohých predajcov výrazne klesla. Zariadenie kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 836 €, vďaka čomu slušne ušetríte. Tieto hodinky si budete kupovať na niekoľko dlhých rokov dopredu.

Rovnako stojí za pozornosť, že len o pár desiatok eur majú Apple Watch Ultra aj autorizovaní predajcovia spoločnosti Apple. Na uvedenom odkaze zobrazíte aj tieto výhodné ponuky.

Môžete s nimi športovať, alebo ich zobrať na výlety. Stavané sú aj pre potápačov 

Apple Watch Ultra
Zdroj: YouTube Tech Santos

V Apple Watch Ultra nájdete zo senzorovej výbavy snímač srdcového tepu, oxymeter, teplomer či dokonca EKG. Zariadenie tiež obsahuje barometer, kompas a zobrazí vám aj vašu nadmorskú výšku. Apple Watch Ultra sú skrátka, ako stvorené pre šport, čomu dopomáha aj predinštalovaná tréningová aplikácia v operačnom systéme watchOS.

S hodinkami môžete bicyklovať, behať, lyžovať či dokonca plávať, alebo sa potápať. Spoločnosť Apple totiž zariadenie navrhla tak, aby prežilo tlak v hĺbke 50 metrov. Apple Watch Ultra spĺňajú normu 100 M (10 ATM).

A keďže majú oveľa väčší akumulátor, než štandardné modely, poteší vás aj ich výdrž batérie. Tá je v podstate dvojnásobná a spoločnosť Apple hovorí o 36 hodinách aktívneho používania na jedno nabitie.

Pokiaľ však budete svoje Apple Watch Ultra nosiť na ruke, bez problémov sa dostanete aj na tri dni výdrže. Po vypnutí Always-on displeja môže byť výsledok dokonca ešte lepší. Aj preto je toto zariadenie ideálne napríklad na dlhšie expedície.

Apple Watch Ultra
Zdroj: Unsplash / Alek Olson

Navyše, Apple Watch Ultra podporujú aj rýchle nabíjanie, vďaka ktorému získate dostatok energie pre akumulátor už v priebehu niekoľkých minút na magnetickom nabíjacom krúžku. Keď si na to zvyknete, budete to milovať.

Aj Apple Watch Series 8 sú v zľave. Ponúkajú podobný hardvér a kúpite ich za polovicu 

Apple Watch Series 7 a Apple Watch Series 8 sú na Slovensku v zľave
Zdroj: YouTube / The Everyday Dad / SvetApple.sk (úprava redakcie)

Ak vám nevadí, že nebudete mať titánové telo ale hliník a takisto nebudete používať zafírové sklíčko ale technológiou ION-X (odporúčame kúpiť ochranné sklo proti škrabancom), dobrou voľbou pre vás môžu byť aj dostupnejšie Apple Watch Series 8. Nejde síce o tak špeciálny model, ako Apple Watch Ultra, no hardvér majú podobný.

Prečítajte si tiež  Xiaomi Smart Band 7 Pro je po zľave neuveriteľne lacný. Niekomu môže vyhovovať viac, ako Apple Watch

V oboch hodinkách nájdeme úplne totožný procesor S8 a taktiež senzory, ako sledovanie srdcového tepu, EKG, oxymeter či teplomer. Apple Watch Series 8 majú takisto OLED displej s vysokým rozlíšením a funkciou Always-on a aby toho nebolo málo, kúpiť si ich môžete vo viacerých farebných prevedeniach.

Štandardná cena za Apple Watch Series 8 štartuje na úrovni 539 € (45 mm), no po kliknutí na tento odkaz ich kúpite lacnejšie, už za 420 €, vďaka čomu na nich slušne ušetríte. Aj preto sa oplatí zvážiť skôr tento dostupnejší model.

Apple watch series 8
Zdroj: YouTube – Glenn Taubenfeld / Unsplash – Daniel Korpai (úprava redakcie)

Jeho jediným negatívom je slabšia výdrž batérie, ktorá podľa Apple dosahuje „iba“ 18 hodín na jedno nabitie. V praxi sa však pri bežnom nosení hravo dostanete aj na dvojdňovú hodnotu, na čo sa dá rýchlo zvyknúť. Navyše, rovnako ako Apple Watch Series Ultra, aj Apple Watch Series 8 ponúkajú rýchle nabíjanie.

Remienok na Apple Watch Ultra kúpite na Loopi.sk

Apple Watch Ultra remienok
Zdroj: Loopi

Pokiaľ si chcete kúpiť pre svoje Apple Watch luxusný náramok vyrobený z nehdrzavejúcej ocele, v našom e-shope Loopi.sk nájdete množstvo alternatív, z ktorých si môžete vybrať.

Spomeňme napríklad Loopi Steel Band za 49,99 € alebo prémiový Loopi Steel Bracelet za 100 €. V oboch prípadoch získate aj dopravu ZADARMO a zaplatiť môžete cez Apple Pay, vďaka čomu sa vám priráta drobná zľava. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -