Spoločnosť Apple naplnila naše očakávania a na septembrovej Keynote odhalila inteligentné hodinky Apple Watch Ultra, ktoré ponúkajú množstvo vylepšení. Zariadenie má k dispozícii odolné titánové šasi, ktoré je doplnené o zafírové sklíčko. Vďaka tomuto zvládne aj náročnejšie zaobchádzanie v tých najextrémnejšich podmienkach.

Aby toho nebolo málo, novinka ponúka aj zvýšenú odolnosť voči vode, vďaka čomu sa s ňou môžete potápať až do hĺbky 40 metrov. Zariadenie spĺňa medzinárodnú normu EN 13319, ktorá sa používa pre potápačské príslušenstvo (napríklad hĺbkomery).

No a keďže spoločnosť Apple chce, aby jej Apple Watch Ultra dokázali využiť aj profesionáli, rozhodla sa do nich vložiť poriadnu nálož senzorov. Keď si toto zariadenie zakúpite za 999 eur, tešiť sa môžete na samé zaujímavé technológie.

Špeciálna aplikácia pre potápačov, ktorá sa nazýva Depth

Jednou zo špecialít Apple Watch Ultra je nová aplikácia Depth, ktorá je určená na potápanie. Po celý čas vám poskytne množstvo dôležitých informácií, medzi ktoré patrí aktuálna hĺbka ponoru, čas, čas strávený pod vodou a ďalšie.

Medzi najzaujímavejšie funkcie však radíme schopnosť zaznamenať teplotu vodu či už počas plávania alebo potápania. Hodiť sa to môže najmä v zime, keď sa budete chcieť otužovať. Ak však máte na dvore bazén, počas horúcich letných dní už za pár sekúnd zistíte, koľko má stupňov.

Apple Watch Ultra kúpite aj na Slovensku

Zariadenie sa začne predávať už 23. septembra, pričom dostupné bude aj na Slovensku. Zdôrazniť však treba, že Apple Watch Ultra nebudú v našich končinách podporovať LTE pripojenie. Snáď sa to teda v budúcnosti zmení.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple má problémy s ochrannou známkou pre "Touch ID"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here