Apple nám už o pár týždňov predstaví úplne nové Apple Watch Series 7, ktoré budú disponovať o niečo väčším displejom. Včerajší únik nám potvrdil 45 mm uhlopriečku a na tom dnešnom sa vyskytli zmienky o 41 mm modeli.

Fotografie remienku Solo Loop získal známy leaker Majin Bu od svojho bližšie nemenovaného zdroja. Ako môžeme vidieť na kovovej časti pre pripínací mechanizmus, na remienku sa nachádza označenie „41 mm“.

To pri tom súhlasí so štýlom, fontom a farbami, aké používa aj spoločnosť Apple. Samozrejme, že tu existuje pravdepodobnosť, že dané príslušenstvo vzniklo v čínskej továrni vyrábajúcej plagiáty, no na druhej strane súhlasí s dávnejšími správami, ktoré avizovali mierne zväčšenie displeja zhruba o jeden milimeter.

Applu sa to podari dosiahnuť vďaka novému dizajnu Apple Watch Series 7, ktorý sa svojim tvarom priblíži ku iPhonu 12 alebo iPadu Pro. Technologický gigant teda upúšťa od oblých hrán, ktorými disponovalo zatiaľ všetkých šesť generácií Apple Watch.

Prečítajte si tiež  Septembrový Apple Event: Ukáže sa iPhone 13, Apple Watch Series 7, iPad mini 6 a ďalšie produkty!

Uvidíme, ako bude vyzerať finálny výsledok, no na avizovanú zmenu sa už všetci veľmi tešíme. Po funkčnej stránke zostanú Apple Watch Series 7 podobné ako Apple Watch Series 6. Očakávať však máme výkonnejší čip, lepšiu výdrž batérie a pravdepodobne aj nový zdravotný senzor. Nechajme sa prekvapiť.

Dajte nám vedieť do komentára, čo od tohto zariadenia očakávate vy!

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -