Spoločnosť Nomad je preslávená svojim elegantným a kvalitným príslušenstvom pre zariadenia od spoločnosti Apple. Neustále pri tom pracuje na novinkách, medzi ktoré môžeme zaradiť aj remienok pre Apple Watch s názvom Sport Band Slim.

Podľa výrobcu ide o nástupcu náramku Sport Band, no ako napovedá názov, novinka má prepracovaný dizajn a na prvý pohľad pôsobí veľmi pekne.

Nový remienok od Nomadu je vyrobený z fluoroelastoméru FKM, ktorý je stopercentne vodotesný. Zároveň obsahuje aj vnútorné ventilačné kanáliky, vďaka ktorým sa vám pod remienkom nebude potiť ruka a tak zostane v suchu a chlade po celý čas nosenia.

Toto sa hodí najmä počas horúcich letným mesiacov a vykonávania športových aktivít.

Cena ako od spoločnosti Apple 

Novinka je dostupná v štyroch farebných prevedeniach, ktoré sa dokonalo hodia ku vašim hodinkám Apple Watch. Ide o modrú, sivú, fialovú a čiernu. Výrobca uvádza, že tento produkt je určený predovšetkým pre Apple Watch Series 7 a Apple Watch SE, no vďaka klasickému systému navliekania je vhodný aj na všetky staršie generácie týchto inteligentných hodiniek.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Nomad Sport Band Slim je k dispozícii na oficiálnej internetovej stránke výrobcu, pričom jeho cena začína na čiastke 49,99 $. To je v podstate na rovnakej úrovni, ako Sport Band od spoločnosti Apple. Tak čo, idete do toho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -