Apple Watch Series 7 priniesli väčší 41 mm a 45 mm displej, čo spoločnosť Apple samozrejme využila ku tvorbe exkluzívnych ciferníkov. Tie môžete získať aj v situácii, keď si zaobstaráte model Hermes alebo Nike. Ako sa však ukazuje, druhá menovaná firma svoj nový ciferník prináša aj na staršie modely.

Vývojár Filipe Espósito zverejnil na sociálnej sieti príspevok, v ktorom uvádza, že nový ciferník s názvom „Nike Bounce„, ktorý sa na prvý pohľad javí ako exkluzivita pre Apple Watch Series 7 v skutočnosti môžete nainštalovať aj na staršie Apple Watch Series 4-6 či model SE. Pochopiteľne, pravidlom je aby šlo o prevedenie „Nike“.

- Reklama -

Elegantný dizajn s nádhernými farbami 

Samotný ciferník je veľmi jednoduchý a pôsobí elegantným dojmom. Okrem loga výrobcu športového oblečenia a príslušenstva v spodnej časti na ňom nájdete v podstate len jednoducho vyobrazený čas.

Pozadie si môžete prispôsobiť podľa svojho gusta, pričom dostupné sú aj rôzne gradienty a prechody, ktoré vyzerajú skutočne výborne. Taktiež sa dá ale v rámci šetrenia energie pozadie vypnúť, vďaka čomu budú vo farbe len číslice a logo.

Pozrite si príspevok nižšie a napíšte nám do komentára, či sa vám tento ciferník páči a či ste si niekedy zaobstarali Apple Watch v prevedení Nike. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.