V Cupertine sa už chystajú na predstavenie nových zariadení, medzi ktoré bude patriť iPhone 13 ale aj hodinky Apple Watch Series 7. Aj keď o nich nemáme žiadne špecifické informácie alebo vecné dôkazy (zatiaľ len špekulácie), vieme, že by mali dostať vynovený dizajn a mnoho iného.

Pokiaľ by sa tieto správy stali skutočnosťou, Apple má v rukách veľké eso, s ktorým môže prekonať všetku konkurenciu. No a ako ukazujú certifikačné procesy, toto eso je už dokončené a čaká len na svoju premiéru. Niektoré veci sa holt z legislatívneho hľadiska utajiť nedajú.

- Reklama -

Ako uviedla internetová stránka Consomac, technologický gigant podal žiadosť Eurázijskej hospodárskej komisii (EHS) o schválenie nových, doposiaľ neznámych produktov.

6 nových modelov Apple Watch

WatchIde o inteligentné hodinky, ktoré prídu dokopy až v šiestich samostatných modeloch a budú kompatibilné s operačným systémom watchOS 8. Konkrétne typové označenie je A2473, A2474, A2475, A2476, A2477 a A2478.

No a ak vás teraz zaujíma, prečo by Apple chystalo 6 modelov Apple Watch Series 7, keď potrebuje predstaviť iba jeden, odpoveď je jednoduchá.

Prečítajte si tiež  Youtuber poslal do Cupertina AirTag a Apple mu odpísalo. Zopakoval to aj Slovák Dávid

Za samostatný model sa môže považovať jednak veľkosť zariadenia (40 mm a 44 mm) ale taktiež spracovanie (hliníková alebo titánová verzia so zafírovým sklíčkom) či konektivita (LTE).

Je teda nad svetlo jasné, že od uvedenia Apple Watch Series 7 nás delia iba týždne. Dajte nám vedieť do komentára, na aké novinky sa tešíte vy!

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -