Apple Watch je produkt, ktorý je na prvý pohľad tak trošku zbytočnosťou. Hlavný problém je totižto v tom, že hodinky skrátka k životu nikto vyslovene nepotrebuje, na druhú stranu sú ale celkom praktické. Je to taký ideálny Apple darček, pretože ich cena je síce vysoká, no zároveň ide o pomerne dostupný produkt a ako všetci vieme, čo poteší človeka viac ako niečo od Apple pod stromčekom?

Vianočné reklamy

V Apple sú experti na reklamy. Nejde ani tak o to, akým spôsobom sú natočené. Kvalitné kamery a vlastne čokoľvek si jedna z najvplyvnejších spoločností na svete určite nemá problém zaplatiť. Ide skôr o to, akým dojmom na človeka pôsobia. Žiadne parametre ani informácie o produkte. Ide tu len o emócie, ktoré s ich kúpou prichádzajú, no a potom perfektné UX.

- Reklama -

Apple nám ukázalo, ako má vyzerať kvalitná propagačná reklama na hodinky Apple Watch Series 2 tesne pred Vianocami. Vzhľadom na to, že sa blíži Štedrý večer a s ním aj šialenstvo ohľadom nákupu produktov, jablková spoločnosť má šancu predávať. A prečo takúto fantastickú šancu nevyužiť? Dnes prišli 4 krátke, len 15 sekundové spoty, ktoré propagujú hodinky Apple Watch Series 2 a Apple Watch Nike, ako Vianočný darček.

Ja osobne si myslím, že Apple Watch sú skvelý vianočný darček, aj keď sú trošku predražené. Apple ich predáva pod vianočným mottom „The Gift of Go“. Pokiaľ máš teda svoju polovičku, rodičov či možno nejakého dobrého priateľa alebo člena rodiny veľmi rád, týmto darčekom by si ho určite mohol veľmi potešiť. Okrem toho, že vyzerá super si ho ešte môžeš aj presne nakonfigurovať a tak padne druhej osobe ako uliaty!

https://youtu.be/hCDjVhtodRQ

https://youtu.be/LIezs029Tno

https://youtu.be/isDAR1gViwM

 

https://youtu.be/SGWtF5QW6mg

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.