Spoločnosť Apple počas včerajšej konferencie predstavila úplne nové inteligentné hodinky Apple Watch Ultra s kompletne prepracovaným dizajnom. Zariadenie bolo vyrobené so zreteľom na výdrž a odolnosť, čo znamená, že zvládne aj náročnejšie zaobchádzanie.

Zároveň ponúka obrovský, až 49 mm titánový kryt, vďaka čomu bude slúžiť aj tým najnáročnejším spotrebiteľom.

Vďaka špeciálnym vlastnostiam môžete Apple Watch Ultra ponoriť do hĺbky 40 metrov a zároveň budú fungovať po dobu 36 hodín na jedno nabitie v tepelných podmienkach od – 20 až do + 55 stupňov Celzia.

Prvé videá s Apple Watch Ultra sú na svete 

Pokiaľ si ale toto zariadenie chcete zaobstarať „na slepo“ , pravdepodobne vás zaujíma, ako vlastne vyzerá v praxi. No a s tým vám pomôžu novinári, ktorí boli pozvaní do Apple Parku hneď po skončení oficiálnej prezentácie „Far Out“. S novými Apple Watch Ultra už stihli natočiť niekoľko videí, vďaka čomu si ich teraz môžete poobzerať v plnej kráse.

Z nášho pohľadu ide o najväčšiu evolúciu Apple Watch, akej sme sa dočkali od ich pôvodného uvedenia na trh v roku 2015.

Zariadenie je robustné, má zaujímavé remienky či ciferníky a zároveň je pripravené slúžiť špeciálnej cieľovej skupine, ktorá potrebuje vysokú odolnosť.

Nakoniec ich zoženiete aj na Slovensku

Samotné Apple Watch Ultra vstúpia do predaja 23. septembra, pričom ich cena bude štartovať na hranici od 999 eur. V súčasnosti je už oficiálne, že sa budú dať kúpiť aj na Slovensku (z oficiálnej distribúcie).

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple si poplietlo Slovensko a Slovinsko na svojich internetových stránkach.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -