Apple rok čo rok rozširuje svoju kolekciu remienkov pre inteligentné hodinky Apple Watch o zaujímavé kúsky. Je už takmer tradíciou, že sa s ich novými dizajnmi stretávame práve na počesť mesiaca hrdosti LGBTI komunity, ktorým je jún.

Tak ako obvykle, aj v roku 2022 je Pride kolekcia vyrobená zo športovej edície nylónových remienkov, ktoré zákazníkovi ponúkajú mäkkú tkanú konštrukciu a rovnako nastaviteľnú veľkosť za pomoci série suchých zipsov. Tento remienok je vhodný ako do mesta, tak aj na šport, pretože sa pod ním nepotí ruka.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Každý z nových remienkov prichádza v jedinečných farebných vyhotoveniach. V oboch prípadoch je motív inšpirovaný dúhou, pričom jedno prevedenie je štandardne biele a druhé naopak elegantne čierne. Ako však môžete vidieť na fotkách od používateľov, obe verzie vyzerajú vynikajúco.

Biely remienok má navyše od toho čierneho vo svojej spodnej časti aj veľký nápis Pride, ktorý pôsobí tak, ako by tu bol vygravírovaný. Font propomína ten, ktorý spoločnosť Apple používa pri písaní ikonického „Hello“.

Spomenúť tiež musíme, že k dispozícii sú aj kompatibilné digitálne ciferníky, ktoré dotvárajú celý vzhľad Pride remienkov pre Apple Watch. Napíšte nám do komentára, ako sa vám tohtoročný dizajn páči.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -