Len pred pár dňami bol oficiálne ohlásený fitness tracker Xiaomi Mi Band 7, no my už teraz vieme, že čínsky výrobca pracuje na vylepšenej verzii s označením „Pro“. Dnes sa môžete dokonca vďaka známemu čínskemu webu DigitaChatStation pozrieť na to, ako bude prémiová verzia Xiaomi Mi Band 7 Pro vyzerať.

Xiaomi Mi Band 7 Pro v zlatej farbe s bielym náramkom
Foto: DigitaChatStation

Spoločnosť Xiaomi čiastočne odhalila Mi Band 7 Pro formou propagačného videa na čínskej sociálnej sieti Weibo, pričom išlo o prvý oficiálny náhľad na tracker.

Spoločnosť tiež potvrdila, že náramok Mi Band 7 Pro bude predstavený na podujatí, ktoré je naplánované na 4. júla. To je už za pár dní.

Únik od DCS vyobrazuje náramok z boku v dvoch farebných variantoch – jeden s bielym remienkom a štýlovým kovovým rámom okolo displeja a druhý s čiernym remienkom a čiernym kovovým rámom.

Xiaomi Mi Band 7 Pro v zlatej farbe s bielym náramkom
Foto: DigitaChatStation
Xiaomi Mi Band 7 Pro v modrej farbe s čiernym náramkom
Foto: DigitaChatStation

V oboch prípadoch zariadenie pôsobí veľmi elegantne a štýlovo. Taktiež mierne pripomína Apple Watch, no spojenie s týmito hodinkami je najmä kvôli obdĺžnikovému tvaru minimálne.

Nemáme informácie o konkrétnych funkciách a špecifikáciách Mi Band 7 Pro, ale logicky očakávame rovnaké špecifikácie, ako pri základnom remienku Mi Band 7, s niekoľkými vylepšeniami a doplnkami naviac.

Prečítajte si tiež  Chcete odolnejší pletený Lightning kábel priamo od Apple? Tieto produkty ho ponúkajú

Pri pohľade na dizajn sa určite bude líšiť veľkosť a rozlíšenie displeja. Pre porovnanie uvádzame špecifikácie Mi Band 7, ktorého cena na Slovensku štartuje od 46,90 €.

Špecifikácie Xiaomi Mi Band 7 v kocke:

  • 1,62-palcový AMOLED displej s rozlíšením 490 × 192 px
  • Podpora funkcie Always-on (AOD)
  • 15-dňová výdrž batérie
  • Monitor Sp02 na kontrolu hladiny kyslíka v krvi
  • Vodotesnosť do 50 metrov
  • Sledovanie spánku
  • Optický snímač srdcovej frekvencie
  • Vibračný motor
  • Viac ako 100 ciferníkov a 120 športových režimov
  • 13,5 gramov

Aj keď je asi jasné, že tento hardvér nemá zmysel porovnávať s podstatne prepracovanejšími Apple Watch, vzhľadom na cenu môže ísť o veľmi zaujímavú a hlavne výhodnú alternatívu pre tých, ktorí za inteligentné hodinky / náramok nechcú vyhadzovať príliš veľa peňazí.

Je totiž pravda, že najnovšie Apple Watch Series 7 zakúpite od zhruba 339,00 € a to nie je najmenej peňazí. Už o dva mesiace príde nástupca s označením Apple Watch Series 8.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -